Utkání Ervěnic, ač velmi ovlivněno počasím, bylo pro hrstku diváků zajímavou podívanou. V první půli měla obě mužstva řadu brankových příležitostí, ale na hřišti kralovali brankáři. Ervěničtí se nakonec dostali do vedení v 27. minutě, když Král uvolnil Ambroze a ten křížnou střelou k pravé tyči otevřel skóre. Navýšit vedení mohl za osm minut Pavel Národa v samostatném nájezdu, jeho střelu ale brankář hostí vyrazil.

Ve druhém poločase Dobroměřice lépe kombinovaly a měly více ze hry.V 74. minutě posoudil rozhodčí špatně ofsajdovou pozici a nechal Rusa vyrovnat. O dvě minuty poté zaúřadovala voda na hřišti, míč se zastavil před Schwarzem a hostující Altman již neměl problém vstřelit branku.

Jenže ervěničtí to nevzdali, začali se tlačit před branku hostí a v 81. minutě po centru Ambroze hlavou vyrovnal Hronek. Vzápětí mohl rozhodnou Král, když nabíhal sám na brankáře, ale v rozhodující chvíli mu míč na terénu zabrzdil.

O výsledku utkání se rozhodlo v samotném závěru. V 89. minutě se objevil sám před brankou hostů Březina, ale jeho střelu brankář vyrazil na roh. Ten ervěničtí zahráli velmi špatně a z brejku inkasovali z kopačky rychlého Altmana rozhodující gól zápasu. Pak ještě rozhodčí odpustil hostům pokutový kop za jasný faul na Ambroze.

VČSA Ervěnice - Dobroměřice 2:3 (1:0); branky Hronek, Ambroz Altman 2, Rus;

Sestava Ervěnic: Schwarz - Hronek, Kos, Cejthamr, Süssmilch, Jakub Národa, Ambroz, Kučera, Hlaváček, Pavel Národa (78. Březina), Král; diváci 30, ŽK 1 : 1, hostům byl v 89. minutě vyloučen Kroupa.

„Béčku" Lokotky se i v deseti lidech podařilo v Oseku ve druhé půli utkání otočit vývoj zápasu a v duelu hraném na jeden set vyhrát.

Baník Osek - AFK LoKo Chomutov „B" 4:6 (2:1); branky Štainz 2, Váňa (pk), M. Müller Micák 2, Kubánek 2 (jedna z pk), Burda, Chmelan; ŽK 1/1; ČK Pavlica (AFK LoKo); diváci 30; rozhodčí A. Suchánek.