Dobroměřice si hodlaly v utkání s Kadaní napravit reputaci po prohře v úvodním zápase sezony s Louny B a začaly velmi slušně. Kdo se přišel podívat na zápas, určitě se nenudil. Příjemné počasí muselo diváky potěšit, stejně jako šance obou mužstev. Hrál se fotbal nahoru, dolů a první branka přišla již ve 13. minutě. Domácí Csonka vybojoval balón, zatáhl ho po lajně po pravé straně, nacentroval a na malém vápně se hlavou trefil Filip Sochor (1:0).

Tatran se snažil o vyrovnání. Měl řadu šancí, z nichž jedna skončila na tyči, vyrovnání přišlo ale až ve 40. minutě. Kadaňský kapitán Mikeš se u čáry zbavil obránců, nacentroval do vápna a další gól hlavou přidal a pro hosty vyrovnání zajistil Martin Brychta (1:1).

Dobroměřice - Kadaň.

Druhý poločas byli o něco lepší Kadaňští, kteří si vytvořili několik šancí, které však většinou skončily na dobře chytajícím gólmanovi Sedláčkovi. Po zaváhání domácí obrany skončil odražený míč dokonce na tyči jeho brány. Domácí moc příležitostí ke vstřelení druhého gólu neměli a když už se rýsovala nějaká šance, tak Harthan i Maliňák stříleli nad.
V normální hrací době již žádná branka nepadla a šlo se na penalty. V nich domácí zvítězili 4:3 a mají díky tomu jeden bod do tabulky navíc.

„Ve středu zálohy nám pro zranění chyběl Lazarik, což bylo trošku znát, míč jsme ve středu pole tolik nepodrželi. Ale jinak kluci makali, při šancích hostů nás podržel gólman Sedláček, takže s remízou a následnou výhrou v penaltách jsem spokojený," řekl Pavel Verner, manažer TJ Středohor Dobroměřice.

Dobroměřice – Kadaň 2:1 po PK (1:1)

Branky: 13. Sochor – 40. Brychta. ŽK: 91. Holeček – 17. Karban, 54. Vejvoda, 65. Paul, 88. Šabík. Rozhodčí: Nedvěd. Diváci: 80.

Tatran Kadaň: Bartůněk – Kocík, Zaržický, Šabík, Fefrčík, Kiliján (87. Hrdina), Paul, Mikeš, Vejvoda, Karban, Brychta.