Pořádnou sprchu hned na úvod dostali fotbalisté Údlic. Hosté se dostali v 1. minutě do rychlého útoku, po centru se k míči dostal David Holeček a hlavou poslal Dobroměřice do vedení (0:1). Údličtí se postupně dostali do tempa, šance měli Marek Hakl a Aleš Pěnička, žádný z nich ale Lukáše Pechara nepřekonal. Vyrovnáno bylo v 39. minutě po kombinační akci Čížkovský, Hakl, kdy posledně jmenovaný zužitkoval přihrávku svého spoluhráče (1:1). Ještě do poločasu se ale po hrubce údlické obrany dostaly Dobroměřice gólem Libora Maliňáka opět do vedení (1:2) a vybudovaly si do dalších pětačtyřiceti minut lepší výchozí pozici.

Druhou část hry zahájili domácí tlakem s cílem vyrovnat stav utkání, ale rohové kopy nedokázali zužitkovat. Nejblíže ke vstřelení branky byl v 68. minutě Vít Rajnyš, jeho příležitost zůstala ale nevyužita. Když už se zdálo, že utkání skončí těsným vítězstvím hostů, k míči se dostal dvě minuty před koncem nikým neobsazený František Lazarik a překonal brankáře Václava Haška potřetí (1:3).

Podzimní část sezony 2015/2016 zakončí fotbalisté Sokola Údlice v sobotu 14. listopadu, kdy od 13.30 hodin hrají na hřišti týmu SK Ervěnice-Jirkov.

TJ Údlice – TJ Dobroměřice 1:3 (1:2)

Branky: 39. Hakl – 1. Holeček, 44. Maliňák, 88. Lazarik. Rozhodčí: Šefčík – Dušík, Vlk. ŽK: 9. Micák, 19. Vepřek, 47. Sejček, 70. Pěnička – 17. Maliňák, 60. Kaleja. Diváci: 100.

Sokol Údlice: Hašek – Klíma, Sejček, Vepřek, Čížkovský (67. Novotný), Haldovský, Micák, Rajnyš (85. Hoferek), Hakl, Pěnička, Křapek. Trenér: Karel Žďárský.

TJ Dobroměřice: Pechar – Kaleja, Plachý, Csonka (77. Pšigrocký), Holeček (86. Daniš), Lazarik, Reh, Mistoler (67. Harthan), A. Šebek ml., Maliňák, Rus. Trenér: A. Šebek.