V sobotním utkání se Sokolem Březno předváděli Ervěničtí konečně hru, která je zdobila na podzim a přinášela vítězství. Skóre utkání otevřel již v 6. minutě Tomáš Banovič. Od 23. minuty do 28. minuty padly další tři góly. Druhý přidal Haviar a pak přišly chvíle dobře hrajícího Petra Prolla, který vstřelil během dvou minut dva góly. Když o osm minut zvýšil David Haviar svým druhým gólem už na pětibrankový rozdíl (5:0), zdálo se, že hosté odejdou z Jirkova s debaklem.

Minutu před koncem prvního poločasu snížil ale po trestném kopu Davida Rezka dorážkou Paldrman na 5:1 a ve druhém poločase stačil střelou upravit ten samý hráč na konečných 5:2.

Protože z I. A třídy sestupují tři týmy, prohrou se Březno dostalo taky mezi ohrožená mužstva a o záchranu bude muset ještě bojovat. Březeňští hrají doma se Spořicemi, pak ve Strupčicích a soutěž ukončí domácím zápasem s Obrnicemi.

SK Ervěnice-Jirkov – Sokol Březno 5:2 (5:1)

Branky: 6. Banovič, 23. Haviar, 26. a 28. Proll, 36. Haviar – 44. a 70. Paldrman. Rozhodčí: Prágl – Ludvík, Vlašič. ŽK: 45. Valčík, 89. Trávníček, 90. Ameti – 36. Rezek, 89. Paldrman. Diváci: 80.

SK Ervěnice – Jirkov:  Červenka – Valčík, L. Šístek (60. Bašek), Mašl, Šlachta, Trávníček, Král (30. Ameti), Proll (71. Niš), Banovič, Haviar, Ambroz.

Sokol Březno: Lux – Kočan, Burda (56. Nový), Hlavatý, Kejzlar (31. Pajdla), F. Rezek, Paldrman, Kříž, Krutský, Částka, D. Rezek.