V začátku utkání se domácí Lokomotivě dařily vypracované, hezké akce, ale v závěru chyběla střelecká myšlenka. Rovněž rozehrávané trestné kopy byly bez zakončení. První branka zápasu padla v 37. minutě, když útočník Března Niš nacentroval z levé strany na střed obrany a dobíhající Heřman se trefil do sítě Plochého. Největší šanci domácích v prvním poločase měl v 40. minutě Kadlec, ale jeho střelu zneškodnil brankář Lux. V úplném závěru se do dobré střelecké příležitosti dostal Pavlica, ale ani on Luxe nepřekonal.

Domácí fanoušci, kterých v chladném počasí přišlo jenom pětašedesát, očekávali do druhé poloviny utkání zlepšenou hru rezervy AFK, ale opak byl pravdou. V 71. minutě střídající útočník Března Kejzlar využil příležitost v děravé obraně Lokotky a pěkným lobem překonal vybíhajícího brankáře Plochého. Snížit mohl domácí Sedlák, ale jeho střela těsně minula branku Luxe. V dalších příležitostech nastřelil břevno hostující branky střídající Petr Kuderna a odvážně vystřelil i Michal Naďal, ale jeho střela putovala těsně vedle. Zákonitě přišel trest na druhé straně, když Josef Čížkovský potrestal špatné odehrání míče domácí obrany a uzavřel skóre utkání.

Rezerva Lokotky se propadá tabulkou, Březno poskočilo na třetí příčku.

AFK LoKo „B" - Sokol Březno 0 : 3 (0:1)

Branky: 37. Heřman, 71. Kejzlar, 89. J. Čížkovský; rozhodčí Javorek; žk 0/2; diváků 65

LoKo: Plochý, Čihák, Micák, Heier, Pavlica, Šimon, Burda, Kostka, Falc, Kadlec, Sedlák, střídali Kuderna, Naďal

Březno: Lux, Kučera, D. Svoboda, M. Rezek, Částka, Heřman, Polka, F. Rezek, Kočan, K. Rezek, Niš, střídali Čížkovský, Kejzlar