Úvod vyzněl lépe pro osecké, když už ve třetí minutě unikl Pavel Váňa a nastřelil konstrukci brány brankáře Luxe. Do vedení šli ale domácí, to v šesté minutě Josef Čížkovský dostal ideální přihrávku do běhu a překonal Klečku z týmu Oseku. Další branku domácích přidal Vladimír Částka, když se nádherně trefil z trestného kopu. O tři minuty později mohli snížit hosté, ale Děkan svou šanci neproměnil. Tento hráč ještě do konce poločasu svými úniky několikrát potrápil obranu domácích, ale v prvním poločase z jeho příležitostí ani z příležitostí domácích už žádný gól nepadl.

V druhém poločase pokračoval trend z toho prvního, a to zbytečně tvrdé zákroky z obou stran. Úvodní minuty patřili opět hostům, ale stejně jako v úvodní půli iniciativu pak převzali domácí. Částka další trestný kop namířil jenom těsně vedle a Čížkovský v šanci v pokutovém území neuspěl, když dobře zakročila obrana hostů. Za osecké mohl skórovat Polka a Pavel Váňa, ale jeho střelu Lux zneškodnil. A tak uhodilo na druhé straně. Po rozehrání standardní situace se míč snesl přesně na hlavu Petra Bureše a ten nedal brankáři Oseku šanci. Závěr zápasu byl zbytečně vyhrocený, když se jiskřilo na obou stranách, na co doplatil hostující brankář červenou kartou.

Fotbalisté Března odehráli na jaře dvě kola a v obou případech odešli ze hřiště jako vítězové. Na jaře ještě neinkasovali branku a z chomutovského regionu jsou nejúspěšnějším týmem v I. A třídě.

TJ Sokol Březno - Baník Osek 3:0 (2:0)

Branky: Čížkovský, Částka, Bureš; žk 2/3; čk 0/1; diváků 70; rozhodčí: Holec Husar, Andrle

Sestava Sokola Březno: Lux Kučera, D. Svoboda,, M. Rezek, Vl. Částka J. Čížkovský, Polka, F. Rezek, Kočan Niš, Bureš, střídal K. Rezek. trenér: Josef Jebavý