Pro chomutovské začalo utkání dosti nešťastně. Nejdříve hráči Bohemians lacino získali míč, pak ho ještě neudržel brankář Zaťko a dorážející útočník Střížkova se stal střelcem úvodního gólu. O několik minut měli domácí už dvougólový náskok, když rozhodčí Bílek za běžný přestupek odpískal pokutový kop.

Chomutovští se ale nevzdali, bojovali o každý míč a zahrávali několik rohových kopů, útočníci je ale nezužitkovali. Na druhé straně nedůsledný rozhodčí odpískal pro Střížkov další pokutový kop, Zaťko ale výborným zákrokem střelu k tyči zneškodnil. Domácím se povedlo do konce poločasu střelit se štěstím ještě jednu branku, když po rohovém kopu míč tečoval do vlastní brány chomutovský obránce.

Druhý poločas chomutovští odehráli lépe, zlepšili hru i střelbu a bez nadsázky se dá říci, že druhá pětačtyřicetiminutovka byla v jejich moci. Projevilo se to i vstřelením branky, kterou dala posila z vedoucího týmu třetí nejvyšší soutěže Kunic Libor Tafat. Chomutovští měli ještě několik příležitostí po pěkných akcích, ale jejich střely domácí brankář zneškodnil nebo vyrazil na rohové kopy.

První jarní mistrovské utkání odehrají chomutovští na domácí půdě v sobotu v 10:15 hodin, jejich soupeřem bude třetí tým ČFL FK Kolín.

Bohemians Střížkov - FC Chomutov 3 : 1 (3 : 0)

Branka Chomutova: Tafat, žk 1/0, diváků 200

Sestava FC Chomutov: Zaťko Kaplan, Hyneš, Klimpl, Dolejška, Česlák, Kwame, Pikl, Leibl, Szmek, Tafat, střídali Klimeš, Jelen

Trenér: Robert Vágner