Nejstarším a nejzkušenějším týmem je mužstvo Betisu Kadaň, které hraje druhou nejvyšší soutěž 2. ligu západ a momentálně se drží z dvanácti účastníků na osmém místě tabulky. Nejbližší domácí zápas odehraje Betis v pátek 21. ledna s týmem Benešova.

V Ústeckém krajském přeboru jsou z regionu dvě mužstva SK Vinea Club Kadaň a FC 2000 Jirkov. Úspěšnějším týmem je kadaňská Vinea, která je po podzimu na druhém místě tabulky o dva body za vedoucím mužstvem Ludis Team. Naopak týmu FC Jirkov 2000 se zatím nedaří a je beznadějně poslední na osmé příčce tabulky, když zaznamenal jedinou remízu a osm proher. Na sedmý tým Mako Litvínov ztrácí propastných deset bodů.

SK Vinea Club Kadaň hraje již v pondělí 7. ledna od 18:30 hodin v Kadaňské sportovní hale se čtvrtým týmem FC Bellona Teplice. FC Jirkov 2000 se pokusí dosáhnout prvního vítězství v úterý 8. ledna proti týmu FC H Most, který je na pátém místě tabulky. Utkání se hraje v Spořické sportovní hale od 20:00 hodin.

V nejnižší soutěži okresním přeboru, si zatím výborně vede nováček FC Atletico Chomutov. Po deseti odehraných kolech mají hráči týmu na svém kontě osm vítězství, jednu remízu a až v posledním kole roku 2012 utrpěli prvou prohru na půdě týmu FC Kopisty. Tabulce vévodí s dvaceti pěti body, druhé mužstvo SC OBR Most má bodů devatenáct. Nejbližší domácí utkání čeká hráče Chomutova 27. ledna v Spořické sportovní hale s týmem Bečova.