Kadaňští vstoupili do zápasu lépe a hned v 8. minutě šli do vedení. Hráči Betisu dokázali zachytit chybnou rozehrávku hostů a po milimetrových přihrávkách Petr Sanko skóroval do prázdné brány. Po brance přišla silná pětiminutovka domácích, ve které se kadaňští dostali ještě do tří slibných situací, ale ani jednu nedokázali využít. Do kabin se tak po prvním poločase odcházelo za jednogólového vedení pro domácí hráče. S prvním poločasem byl spokojen i trenér Betisu Marián Gorol: „Utkání jsme začali velmi dobře, dali jsme vedoucí branku. Celý první poločas jsme nepustili Combix k něčemu vážnějšímu," zhodnotil průběh první půle.

Druhý poločas začal taky lépe pro Betis, v 32. minutě po dalším rychlém brejku odskočili domácí již na rozdíl dvou branek. Šťastným střelcem byl Jiří Novák. Betisu hrálo vše do karet a Marián Gorol byl s vývojem zápasu spokojený. „V druhém poločase jsme opět dali gól. Myslel jsem, že ten zápas budeme mít pod kontrolou a že ještě z protiútoku nějaký gól přidáme," věřil trenér ve vítězství.

Obrat v utkání nastal ale pár minut po druhém gólu Betisu. A nešťastně k němu dopomohl kadaňský Aleš Verner. „Ten gól si budu dlouho vyčítat. Byl jsem čelem k vlastní bráně a útočník Combixu si chtěl míč píchnout. Trefil mně ale do nohy a spadlo to přesně za tyčku. Kdyby chtěl takto vystřelit, tak takový gól v životě nedá," popsal situaci zarmoucený Verner.

A v 39. minutě bylo ještě hůře, když opakovanou střelou vyrovnal Lukáš Krok. Marián Gorol zhodnotil druhý poločas slovy: „Bohužel, dali jsme si vlastní branku a to psychicky mužstvo nahlodá. Soupeř pak opět šťastně vyrovnal, dostali jsme vlastně dva slepené góly."

Další rozhodující situace nastala po druhé žluté kartě pro Filipa Chrudimského z Combixu. Kadaňští měli výhodu přesilové hry, ale sehráli ji špatně, žádnou větší šanci si nevypracovali. Jako důležité pro výsledek utkání to viděl i Marián Gorol. „Měli jme možnost jít v přesilovce do vedení. Naše neproměněná přesilovka utkání v podstatě rozhodla," viděl další důvod prohry trenér Betisu.

V pětiminutovém prodloužení měli největší příležitost ústečtí, když střela propadla domácímu brankáři Jandovi a skončila na tyči. V penaltovém rozstřelu všichni čtyři ústečtí hráči své pokusy proměnili, z kadaňských proměnil jenom první střelec Ladislav Škůrek. Další dva, Jiří Novák a Tomáš Boháček úspěšní už nebyli.

„Připravovali jsme se na dva výborné hráče Ústí, věděli jsme o nich. To jme splnili, hráči byli zdvojovaní, neměli ani vyložené šance, ale to štěstí měli nakonec ústečtí," řekl na závěr Marián Gorol.

V celostátním osmifinále Poháru FAČR nastoupí Combix Ústí nad Labem proti vítězi plzeňského kraje.

FC Betis Kadaň Combix - Ústí nad Labem 2:3 (1:0) po penaltovém rozstřelu.

Branky Betisu Kadaň: Sanko, Novák.

Sestava týmu FC Betis Kadaň:

Janda - Verner, Süssmilch, Novák, Škůrek, Kopta, Sanko, Boháček.