Předposlední Droužkovice dokázaly přehrát Perštejn na jeho hřišti. Je to jejich druhé vítězství, díky kterému v tabulce přeskočily Libědice. Spořická rezerva je v čele tabulky s jednobodovým náskokem před Málkovem a Vilémovem. Oba celky mají shodně 28 bodů. Radonice přehrály Rašovice na jejich hřišti vysoko 5:1.

FK Rašovice - Sparta Radonice 1:5 (1:2) Branky: K. Pech - J. Kothánek 3, Pindl, Sadílek. Rozhodčí Froněk, Bouša. ŽK 4:3. 30 diváků. Hosté začali utkání v deseti hráčích a domácí toho využili ke vstřelení vedoucí branky. Následně se hosté začali více osmělovat a výsledkem toho byla vyrovnávací branka. Ve 30. minutě doplnil hostující družstvo Ondrejka a Radoničtí se stali pány na hřišti. Nejlepším hráčem utkání byl Johan Kothánek, autor tří branek.

1. FC Spořice B - Sokol Údlice B 4:0 (1:0) Branky: Poloprutský 2, Andres, Mareš. Rozhodčí Linhart, Zavadil, Menšík. ŽK 2:5, ČK 1:0. 30 diváků. Vyrovnané utkání rozhodli domácí lepší střeleckou muškou.

1. SK Jirkov - SK Málkov 0:3 (0:0) Branky: Živnůstka, Ginter, Cingroš. Rozhodčí Moder, Linhart, Skokan. ŽK 3:3, ČK 1:0. 50 diváků. Hostující tým měl v prvním poločase několik šancí, ale neproměnil je. V druhé půli hry se prosadili i střelecky.

FK Klášterec nad Ohří B - Slovan Vejprty 3:0 (3:0) Branky: J. Škultéty, Petrovec, Moises. Rozhodčí Jakůbek, Bartoň, Vondráček. ZK 1:1. 40 diváků. Domácí si udrželi herní převahu po celé utkání.

FK Kyjice - Sokol Vilémov 0:1 (0:1) Branka: Kovalský. Rozhodčí Hafinec, Petrovka, Formánek.. ŽK 3:3, ČK 1:0. 40 diváků. Vyrovnané utkání plné osobních soubojů ve kterém si hosté vytvořili několik šancí, ale bez úspěšné koncovky.

SK Libědice - Jiskra Kovářská 2:2 (2:2) Branky: Bezemek 2 - Petr Hablawetz, Pop. Rozhodčí Drda, Dlouhý, Řehoř. ŽK 6:0. 50 diváků. Všechny góly padly v prvním poločase, zápas skončil spravedlivou remízou.

SK Letovisko Perštejn - Slavoj Droužkovice 1:4 (1:2) Branky: Pohlot - Hrebičík 2 (1 z penalty), Horváth, Šulc. Rozhodčí Holub, Tengler, Minařík. ŽK 1:1. 20 diváků. Domácí neproměnili šance v prvním poločase. Soustředěnějším a odpovědnějším výkonem vyhráli hosté zaslouženě.