Divize B – 13. kolo: Litvínov-Admira 3:2 (2:1). Sokolov B-Vilémov 2:3 (1:1). Čelákovice-Chodov 1:1 (1:1), Kladno B-Č. Brod 3:0 (2:0), ŘEZUZ Děčín-Teplice B 3:2 (2:1). Jirny-Př. Kopanina 5:2 (3:2), Rakovník-Brozany 1:3 (0:1). Most B-Chomutov 0:2 (0:2).

 1. Jirny  13 11 0 ­2 45:12 33
2. Český Brod  13  9 1­ 3 19:16 28'
3. Chomutov  13  8 2­ 3 24:15 26
4. Teplice B  13  8 1 4 ­29:13 25
5. Brozany  13  7 3 ­3 23:14 24
6. ŘEZ Děčín  13  6 2­ 5 18:23 20
7. Admira Pra  13  6 1 ­6 25:20 19
8. Litvínov  13  6 1­ 6 24:25 19
9. Most B  13  6 0 7 ­18:22 18
10. Čelákovice  13  5 3 ­5 14:19 18
11. Kladno B  13  4 2 7 ­19:21 14
12. P.Kopanina 13  4 2 ­7 15:25 14
13. Vilémov  13  4 1­ 8 16:29 13
14. Sokolov B  13  2 4 7 ­16:26 10
15. Chodov  13  2 3­ 8 11:24  9
16. Rakovník  13  2 2­ 9 10:22  8

Krajský přebor: 13. kolo: Střekov-Štětí 2:2 (1:1). Litoměřice-Tatrann Kadaň 2:1 (1:1). Bílina-Neštěmice 1:2 (0:1). Žatec-Souš 5:1 (3:1). Modrá-LoKo Chomutov 1:4 (0:0). Blšany-Lovosice 3:1 (0:1). Horní Jiřetín-Proboštov 2:0 (1:0). Roudnice-Bezděkov 3:0 (2:0).

 1. Roudnice  13 10 2 1 4­4:19 32
2. Neštěmice  12  9 2 ­1 39:15 29
3. L. Chomut.  12  7 2 3­ 28:20 23
4. Lovosice 13  7 2 ­4 21:15 23
5. Blšany 13  7 1 ­5 43:26 22
6. Žatec 13  5 4­ 4 31:21 19
7. Souš  13  5 2 6­ 28:31 17
8. Modrá  12  5 2­ 5 22:27 17
9. H. Jiřetín  12  4 4­ 4 12:13 16
10. Tn Kadaň  13  5 1­ 7 19:26 16
11. Bezděkov  13  4 3­ 6 14:28 15
12. Proboštov  12  4 1­ 7 22:27 13
13. Štětí 12  4 1 ­7 17:27 13
14. Střekov  13  3 4­ 6 22:37 13
15. Litoměřice  13  1 5 ­7  8:17  8
16. Bílina  13  2 2 ­9 10:31  8

I. A třída: skupina B: 11. kolo: Ledvice – Domoušice 0:2 (0:1). Oldřichov – Březno 0:2 (0:1). Duchcov – Postoloprty 7:0 (3:0). Chomutov B – Klášterec 7:0 (2:0). Spořice – Kopisty 1:2 (0:1). Strupčice – Ervěnice 4:4 (2:4). Louny – Dobroměřice 0:0.

 1. Březno  11 8 1 2­ 30:16 25
2. Oldřichov  10 ­7 1 2 19:12 22
3. Duchcov  1­1 7 0 4 32:18 21
4. Louny  11 6 1 4­ 23:11 19
5. Strupčice  11 5 4 2­ 26:18 19
6. Domoušice  11 5 2 4­ 21:15 17
7. Spořice  11 5 2 4­ 22:18 17
8. Klášterec  10 5 1 ­4 18:25 16
9. Ervěnice  11 4 2 5­ 19:28 14
10. SK Kopisty  11 4 1 6­ 20:25 13
11. Dobroměř.  11 3 3 5 ­23:17 12
12. Ledvice  11 2 2 7­ 14:26  8
13. Postolop.  11 2 2 7 ­ 9:24  8
14. L.Chomut.B  11 2 0 9­ 17:40  6

I. B třída: skupina C: 11. kolo: Černovice-Horní Jiřetín B 1:6, Tuchořice-SKP Kadaň 2:2, Ervěnice B-Žatec B 1:2, Lenešice-Podbořany 4:2, Černčice-Březenecká Chomutov 1:0, Havraň-Kryry 0:0, Údlice-Louny B 3:2.

 1. Kryry  11 8 3 0­ 31:12 27
2. Havraň  11 8 1­ 2 34:20 25
3. Černčice  11 5 2 4­ 27:17 17
4. Údlice  11 5 2 4­ 23:18 17
5. Ervěnice B  11 5 2 4 2­3:20 17
6. Žatec B  11 5 2 4 2­3:21 17
7. H.Jiřetín­B  11 5 1 5 20:23 16
8. Bř. Chom.  11 4 3 4 ­23:18 15
9. Louny B  11 4 3 4 1­6:15 15
10. SKP Kadaň  11 3 4 ­4 28:23 13
11. Černovice  11 4 1 6­ 13:26 13
12. Tuchořice  11 3 1 7­ 21:34 10
13. Lenešice  11 3 1 7­ 14:30 10
14. Podbořany  11 1 2 8­ 14:33  5