Divize
FC Chomutov to na domácím trávníku proti Brozanům neměl jednoduché, navíc již podruhé na jaře chomutovští hráči neproměnili penaltu! Nakonec ale slavili úspěch, když gólem Eiselta z jedenácté minuty vyhráli 1:0.
Všechny tři jarní zápasy na domácím trávníku Chomutov vyhrál a navíc v nich ještě ani neinkasoval - Chodov porazil 2:0, teplické béčko 1:0 a stejným výsledkem i naposledy Brozany.

Krajský přebor
Tentokrát kadaňský Tatran splnil svou povinnost, díky trefám Koláře se Zdražilem porazil zdatného soupeře z Lovosic, které byly v tabulce páté. Již v průběhu minulého týdne se kadaňští fotbalisté postarali o překvapení, když v dohrávce porazili Štětí.
Naopak se nedařilo chomutovskému AFK LoKo, který si přivezl prohru z dohrávaného zápasu v Litoměřicích a poté i z Neštěmic. Přesto si drží šestou příčku tabulky.

1. A třída
Vedoucí Březno nastoupilo k zápasu proti Postoloprtům s novým brankářem Přemyslem Čížem, který nahradil opět vyloučeného Luxe. Ten má zastavenou činnost téměř na celý měsíc. Poslední Postoloprty se snažily bojovat, ale na lídra neměly, podlehly 2:1.
Poprvé na jaře prohrály Spořice, které doma nestačily na Louny (0:2), které pomýšlí na postup. Nedařilo se ani rezervě LoKo Chomutov, která doma ztratila body po prohře 1:2 s Ledvicemi. Ervěnice konečně zabojovaly, v Kopistech uhrály remízu 3:3. Podzimní pohodu si do jara nepřenesly Strupčice, tentokrát doma podlehly Oldřichovu.

1. B třída
Vedoucí Kryry sice v Údlicích tolik nepřesvědčily, ale jediný gól jim stačil k vítězství.
Březenecká prohrála na hřišti lounského béčka 1:3, i když se hrál vyrovnaný zápas. Cenný bod si připsala rezerva Ervěnic, která hrála 1:1 s druhou Havraní.
Konečně se chytil kadaňský SKP, porazil Podbořany. Na předposlední místo klesly Černovice, které prohrály 1:4 v Tuchořicích. Nyní je čeká derby proti Údlicím.