V mrazivém počasí se hrál dobrý fotbal, ale slabinou chomutovských zůstává střelba. Po odchodu Pavlíčka, Smoly a Nádeníčka chybí týmu stále koncoví hráči.

První branka padla v 44. minutě prvního poločasu po rozehraném přímém kopu. Další branky přišly až v závěru zápasu, nejdřív to byl proměněný pokutový kop a poslední gól byl vlastní. Obránce podklouzl a smolně míč namísto odkopu poslal do vlastní sítě.

Rychlí mladíci Slavie dokonale prověřili nově tvořící se tým. Trenér Robert Vágner nemá lehkou úlohu, více jako polovina týmu je obměněna a lodivod musí tvořit novou koncepci. Čas ale neúprosně běží a první mistrovský zápas odehrají chomutovští s FK Kolín již devátého března.

Po prohře se Sokolovem 0:2 tak přišel další zápas bez vstřelené branky. Fotbalisté Chomutova budou mít příležitost na reparát v další přípravě, kterou odehrají již v sobotu 16. února od 17:00 hodin v Teplicích. Pro Teplice se jedná o generálku na ligové boje.

FC Chomutov - junioři Slavie Praha 0 : 3

Sestava FC Chomutov: Zaťko (46. Le Daniel) - Drbohlav, Česlák, Hyneš, Jelen Herák, Klimeš, Doksanský, Dolejška Kwame, Banovič, střídali Klimpl, Vait; trenér Robert Vágner; poločas 0:1, rozhodčí Mydlář