V prvním poločase byli domácí aktivnější. Hosté pozorně bránili a osmělovali se k občasným brejkům. Ve 38. minutě poslal domácí do vedení Aleš Pěnička, ale další branka už do konce první půle nepadla.

Druhý poločas vyšel domácím o poznání lépe. Už po pěti minutách hry navýšil Pěnička svým druhým gólem vedení domácích na rozdíl dvou branek. Údlice se chytily a byly při chuti. Za pět minut už tu byl třetí gól, který obstaral Lukáš Kučera. Hosté začali být nervózní a za dalších pět minut inkasovali po čtvrté. Střelcem byl opět Pěnička.

Velký podíl měl na výhře Chomutova tvůrce hry týmu záložník Patrik Gedeon, (na snímku u míče).
FC Chomutov doma zdolal Nový Bor

Marně vyzýval gólman hostů Junek, coby kapitán, svůj tým k pozornější hře. Hosté postupně dostali další tři góly. Pátou branku a svou čtvrtou v utkání přidal Pěnička. Po něm se ještě trefil Ondřej Valenta a František Hašek. To už hosté hráli jen v deseti, když v 58 minutě dostal červenou kartu za bezohledné podražení soupeře zezadu Aleš Fridrich.

Po závěrečném hvizdu se hosté v čele s kapitánem vrhli na rozhodčího a zasypali ho množstvím nepublikovatelných urážek. Situaci se snažili zklidnit domácí hráči a chybělo jen málo, aby to neskončilo rvačkou.

TJ Sokol Údlice – FK Postoloprty 7:0 (1:0)

Branky: 38. 50. 60. 63. Aleš Pěnička, 55. Lukáš Kučera, 67. Ondřej Valenta, 76. František Hašek. Rozhodčí: Vacek, Teska, Novotný. ŽK: 0/3, ČK: 0/1. Diváci: 70.

TJ Sokol Údlice: Hašek – Hoferek, Micák, Kučera, Klíma (62. Kříž), Pěnička, Horna, Hašek, Jerečič, Valenta (67. Novotný), Trunec (48. Krebner).

FK Postoloprty: Junek Petr – Pechát, Fridrich, Makula (67. Frydrych), Pástor (70. Schöpp), Šerák, Longauer, Biely, Fleischman, Pöschl, Strouhal.