Spořice v sestavě se dvěma padesátníky a podstatně vyšším věkovým průměrem kádru, neměly příliš velké naděje na zisk bodů. Přesto sehrály se soupeřem vyrovnané utkání a po bodech sahaly. Nakonec však dovolily krátce před koncem zápasu vsítit Ledvicím vítězný gól.

1 FC Spořice – SK Viktorie Ledvice 1:2 (0:1)

V prvním poločase měli hosté navrch. Domácím chyběl pohyb především ve středové řadě. Netrvalo proto dlouho a hosté šli do vedení zásluhou Koudelky. V daný moment to vypadalo, že domácí dostanou dalších několik branek.

S přibývajícím časem však tlak Ledvic slábl a Spořice se dostávaly častěji k brejkům. Jejich obrana byla pozorná a tak se do kabin šlo za jednogólového vedení hostů.

Po návratu na trávník domácí ožili. Využívali nakopávaných míčů k protiútokům a Kopečný na levém křídle se několikrát dostal do slibné šance. Gólu se domácí dočkali v 74. minutě, jenže si nechali po pár minutách dát druhý gól a přišli o šanci na body.

Branky: 74. Petr Jáchym – 11. a 81. Adam Koudelka. Rozhodčí: Javorek, Dušek, Krutina. ŽK: 1/2, Diváci: 40.

1. FC Spořice: Čechura – Zvánovec, Broum, Polák, Svoboda Petr, Blaško, Svoboda Pavel, Zralík, Šujan (46. Jáchym), Kopečný, Doksanský.

SK Viktorie Ledvice: Kukla –  Kolář, Bačkovský, Šlégr, Brejcha, Zavrtal, Novák, Bánom (77. Majerčin), Bánom, Koudelka, Helísek.

Tabulka I.A třídy

1  FK Dobroměřice        46
2 TJ Sokol Domoušice   43
3 TJ Tatran Podbořany  43
4 SK Viktorie Ledvice    41
5 FK Vroutek                 38
6 TJ Sokol Údlice           37
7 SK Ervěnice-Jirkov      35
8  1.FC Spořice               29
9 FK Postoloprty             27
10 SK Havran Kryry        27
11 TJ Sokol Březno         21
12 TJ Kopisty                 19
13 FK Klášterec n.O.      18
14 AFK LoKo Chomutov  11