ČERNÝ PANTER KONČÍ, DRESY BUDOU V KOMBINACI MODRÁ, BÍLÁ, ČERNÁ

„Vracíme se k původním barvám, chceme navázat na tradici. Budeme mít tři základní barvy dresů modrou, bílou a černou," prozradil před samotným představením dresů sportovní manažer FC Chomutov Radek Zaťko. Domácí utkání budou hrát chomutovští fotbalisté v kombinaci modrá bílá, venkovní utkání odehrají v kombinaci bílá černá.

Mění se i logo, nebude v něm už černý panter, ale půjde o hru s písmeny. Logo bude sestávat z třech písmen, určitě v něm zůstane zachována dvojice FC. Třetí písmeno vychází z názvu domovského města klubu.

CHOMUTOV NEBO MOST? V PÁTEK KDO Z KOHO

A samotné utkání? Je to derby! Několik domácích hráčů odehrálo část kariéry v Mostě, ještě loňského účastníka ČFL trénoval po ukončení smlouvy v Chomutově Robert Vágner. V kádru Mostu je několik výborných fotbalistů jako Vlastimil Stožický, Vít Pavlíček nebo Rostislav Broum. Postavení v tabulce neodpovídá možnostem mosteckého týmu, s osmi body je totiž Most až na čtrnáctém místě.

„Viděl jsem je hrát. Nepředvádějí špatný fotbal, jejich kádr má kvalitu," předvídá lepší výsledky mosteckého týmu v další části sezony Radek Zaťko.

Chomutovští nastupují do zápasu s odhodláním vyhrát. Chtějí se rehabilitovat za výsledky posledních utkání. Se Souší doma padli, ve Štětí vedli po poločase 2:0, aby je následně skolili čtyři branky v rozmezí 67. a 75. minuty. Vždyť ve vyrovnané tabulce rozhoduje každý bod.

Takže pátek večer, 18.30 hodin, Chomutov Most a stadion na Zadních Vinohradech! Nové logo, nové dresy a vítězství!