K vidění byl rychlý fotbal s řadou šancí na obou stranách. Domácí se od začátku tlačili před branku hostů, těm ale dobře fungovala obrana, takže snaha domácího týmu stále vyznívala na prázdno. Naopak to byli hosté, kteří několikrát zahrozili z brejku. Při jednom z protiútoků zatáhl míč po levé straně hostující Petr Proll, nacentroval do vápna, kde si míč našel Jan Hyneš, který nezaváhal, šance využil a poslal hosty do vedení. Od 20. minuty utkání tak Chomutov vedl 1:0.

Po vedoucí brance chvilku domácím trvalo, než se z obdrženého gólu oklepali. Pak se ale nastěhovali před pokutové území hostů a snažili se o vyrovnání. To se jim však přes veškerou snahu do konce prvního poločasu nepovedlo.

Ve druhém poločase pokračovali domácí v tlaku. V jednu chvíli už byl dokonce hostující gólman Zaťko překonaný, ale míč z brankové čáry vykopl jeden z obránců. Naopak, hosté si dokázali vytvořit několik nebezpečných šancí, ale ani oni je nedokázali využít. S přibývajícím časem však tlak domácích sílil a nakonec byl korunován vyrovnávacím gólem. Postaral se o něj v 72. minutě Ondřej Vrabec. Do konce zápasu se už diváci dalšího gólu nedočkali a tak musely o vítězi rozhodnout pokutové kopy. Nakonec rozhodl až ten šestnáctý, díky kterému domácí získali i druhý bod.

SK Úvaly – FC Chomutov 1:1 (0:1) pk 14:13

Branky: 20. Jan Hyneš – 72. Ondřej Vrabec. Rozhodčí: Novotný, Vychodil, Matyš. ŽK: 1/4. Diváci: 150.

FC Chomutov: Zaťko – Hána, Čížkovský, Svoboda L., Gedeon, Proll, Kubík, Boček, Hyneš, Kunart, Rohla.

SK Úvaly: Došek – Pechač, Sůra, Štěpánek, Jurek, Andrle (84. Zvěřina), Skuhravý (64. Jemelík), Pěnkava, Vrabec, Vít (46. Dudla), Pour (59. Shinjikashvili)