V prvním poločase se domácí nedokázali prosadit proti defenzivní hře hostů. Po vlastní brance Chomutova šly Úvaly ve 22. minutě do vedení. Po chybě v rozehrávce domácích fauloval ve 36. minutě Kunrát a hosté kopali penaltu. Gólman Zaťko však hostujícího Květoně vychytal. Do kabin se tak šlo za stavu 0:1. Po návratu na trávník se hra Chomutova zvedla a domácí v 50. minutě vyrovnali zásluhou Bočka. Ten se zapsal do listiny střelců podruhé v 71. minutě, kdy poslal Chomutov do vedení. Jenže za deset minut Boček chyboval v rozehrávce a vypíchnutý míč dostal hostující Vrabec lobem za záda bezmocného Zaťka. O vítězi tak rozhodovaly penalty. Ve třetí sérii domácí Hána poslal míč mimo branku, a protože hosté proměnili všechny penalty, získali i druhý bod.

FC Chomutov – SK Úvaly 2:2 (0:1) na penalty 3:5

Branky: 50. 71. Boček – 20. Mešič vlastní, 81. Vrabec. Rozhodčí: Tepláš, Štěrba, Nehasil. Diváci: 150.

FC Chomutov: Zaťko – Kubík, Gedeon, Boček, Chaloupka, Zahradník, Pěnička, Svoboda Lukáš, Mešič, Kunart, Hána. Náhradníci: Proll, Hajro, Klimeš, Rohla, Svoboda Tomáš.

SK Úvaly: Michalek – Jurek, Květoň, Moudrý, Hořínek, Andrle, Klouček, Vrabec, Pěnkava, Štěpánek, Skuhravý, Náhradníci:  Pechač, Zvěřina, Dudla, Kotek, Pour, Vít.