Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Fotbalisté Chomutova jednoznačně přehráli německý Chemnitz

Chomutov – Po dvou pohárových zápasech se fotbalisté FC Chomutov představili poprvé v přípravném utkání. Na stadionu na Zadních Vinohradech hostili německý celek Rapid Chemnitz, který výsledkově i herně jednoznačně přehráli. Po poločase 2:0 přidali ve druhé půli ještě tři branky a celkově zvítězili 5:1.

30.7.2017

Chomutovští fotbalisté (v bílém) porazili německý Chemnitz 5:1.Foto: Deník/Ladislav Chlíbek

V prvním poločase byl na hřišti pouze jediný střelec, a tím byl po přesných přihrávkách Tomáš Svoboda. Šanci zapsat se mezi střelce měli i David Zahradník a nový hráč Richard Pěnička, ale jejich příležitosti zůstaly nevyužity.

Ve druhém poločase, do kterého oba týmy prostřídaly, se zapsal mezi střelce po pěkné kombinaci Lukáš Svoboda. Využil své rychlosti, po levé straně unikl obraně a přehodil brankáře soupeře. Střelecky se zapsal do statistik utkání i novic mezi Chomutovskými Marek Rajník, bývalý mládežnický reprezentant Slovenska a záložník FK Senica.  Pátou branku přidal Rostislav Šebek, za hosty snížil v samotném závěru Mrkus.

Poslední přípravný zápas před novým ročníkem divize odehrají chomutovští fotbalisté na stadionu soupeře. V sobotu 5. srpna se utkají s účastníkem divize A týmem 1. FC Karlovy Vary a v sobotu 12. srpna je už čeká ostrý start, když hrají v Českém Brodě. Na domácím trávniku se představí poprvé v sobotu 19. srpna, kdy v tradičním čase od 10.15 hodin přivítají Sokol Hostouň.

FC Chomutov – Rapid Chemnitz 5:1 (2:0).

Branky: T. Svoboda 2, L. Svoboda, Rajník, Šebek – Mrkus. Rozhodčí: Krutina – Nedvěd, Maleček. Bez ŽK. Diváci: 100.

Autor: Milan Kubík

30.7.2017 VSTUP DO DISKUSE
Krampus - Čerti ze severu.

Čerti vystoupí v Kadani s pekelným stanem

Tohle místo připraví Jirkovany o pohodlnou dopravu.

K zastávkám se budeme klouzat, láteří lidé kvůli výluce v Jirkově

Naši prvňáci ze ZŠ Údlice

Každou středu vám představujeme čerstvé prvňáčky z Chomutovska

Jirkovské derby vyhráli fotbalisté rezervy Ervěnic

Jirkov - Tým Ervěnice-Jirkov B nebo nováček I.B třídy mužstvo 1. SK Jirkov? To byla otázka před nedělním soubojem dvou místních rivalů.

ANKETA: Zavedli byste ve školách uniformy?

Ústecký kraj, Chomutovsko - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky.