Běžela první minuta a Josef Němec zahrával rohový kop. V tlačenici před brankou se nejlépe orientoval Ladislav Hrubý a hlavou dostal domácí do vedení. Pak se šance střídaly na obou stranách. Ve 13. minutě trestný kop zahrávaný hostujícím Michalem Mašlem vyrazil Tomáš Rosa do hrací plochy. Domácí brankář se vyznamenal i proti další střele, to když napřáhl Aleksandr Mostovoj. V závěru prvního poločasu měl dvě příležitosti Daniel Šmok, ale brankář Marian Schwartz byl taky na správném místě.

Ve druhém poločase se už prosadili hosté. Hned tři minuty po zahájení hry se před brankou LoKotky nejlépe orientoval Ladislav Niš a srovnal stav utkání. Dostat se do vedení mohli opět domácí v 52. minutě, ale Šmok pokutový kop odpískaný po šlapáku trestuhodně zahodil. A tak se prosadili hosté, kterým pěknou ranou vystřelil jednogólový náskok Jan Král. Vyrovnat se domácím podařilo až v 91. minutě. Míč do pokutového území poslal Josef Němec a nejvyšší muž na hřišti Jiří Kubík poslal míč hlavou k tyči bezmocného Schwarze.

Poslední kolo hraje dvanáctá LoKotka na hřišti sedmého týmu Sokol Březno, šesté Ervěnice přivítají deváté „béčko“ Loun. Všechna utkání závěrečného kola se hrají v sobotu 17. června od 17 hodin.

AFK LoKo Chomutov - SK Ervěnice-Jirkov 3:2 PK (1:0) PK: 4:2

Branky: 1. Hrubý, 91. J. Kubík 48. Niš, 76. Král
Rozhodčí: Maleček Dušek, Novotný. ŽK: 2:3. Diváci: 100

LoKo Chomutov: Rosa - Šimon, Žák (29. Žďánský), Hrubý, Drbohlav, Šmok (83. R. Kubík), Kubánek, Němec, P. Tichý, J. Kubík, Vondráček

Ervěnice: Schwarz - Glas, Mašl, Niš (75. Valčík), Národa, Dvořák, Proll (55. Tancoš), Král, Růžička, Mostovoj (60. Trojan), Šefler