V prvním poločase měli Černovičtí dvě šance, ale v zakončení byli nepřesní. I v jejich největší šanci mířil Uhlíř nad branku Zlonic. A tak se vedení ujali hosté, když se ve 38. minutě po tlaku prosadil po nahrávce Kostala Lukáš Gula.

Ve druhém poločase se Zloničtí dostali dokonce do dvoubrankového vedení. Lukáš Koštal naběhl do středu a překonal bezmocného brankáře Černovic.

Až pak se prosadili domácí. Nejdříve Dufek vystřelil bez přípravy a míč z jeho kopačky se odrazil od tyče do brány (1:2).

A potom už přišly chvíle Michala Naďala. Nejdříve mu míč připravil Dörner a černovický hráč srovnal stav zápasu. V závěru to bylo kdo z koho. Hosté řadu akcí nezakončili, a tak vítězný gól vstřelili Černovičtí. Míč zatáhl po pravé straně Dufek, přesně nacentroval na nabíhajícího Naďala a ten se hlavou nemýlil (3:2).

Příští přípravné utkání odehrají Černovice opět na hřišti u restaurace Monika. Jejich soupeřem bude v sobotu 6. února od 14 hodin tým SK Strupčice.

SK Černovice – SK Zlonice 3:2 (0:1)

Góly: Naďal 2, Dufek – Gula, Koštal. Rozhodčí: Zavadil.