V duelu dvou týmů, které jsou účastníkem I. B třídy, zvítězil Baník Březenecká nad fotbalisty FK Jirkov/Kyjice. Vyrovnané utkání lépe zahájili domácí hráči Kyjic, když již v 10. minutě překonal Miroslav Bundzík hlavou hostujícího brankáře Michala Nového. Ještě do poločasu stihl vyrovnat pěknou střelou do levého rohu branky Kyjic Belák.

Druhá část, i když byla vyrovnaná, přinesla vítězství zkušenému týmu Baníku Březenecká. Domácí fotbalisté sice nastřelili břevno, ale to bylo v druhé půli z jejich strany vše. Hosté zaznamenali branku na 1 : 2 Bertholdem a na konci utkání potvrdil jejich vítězství Pýcha.

V duelu dvou mužstev, které nadcházející sezonu budou hrát okresní přebor, zvítězil zkušenější tým SKP Kadaň. Mužstvo, které sestoupilo z I. B třídy, o výsledku utkání rozhodlo už v prvním poločase, který vyhrálo tříbrankovým rozdílem.

Překvapení se zrodilo i v utkání „béčka" Ervěnic s týmem Sokol Údlice. Účastník okresního přeboru, VČSA Ervěnice „B" porazil mužstvo z I. B třídy a postoupil do semifinále.

V zápasech semifinále okresního poháru se utkají SK Libědice - SKP Kadaň a  TJ VČSA Ervěnice „B" - Tj Baník Březenecká. Ervěnice hrají v sobotu 17. srpna v 17:00 hodin, Libědice až 25. srpna, taky v 17:00 hodin.

1. kolo (čtvrtfinále) okresního poháru mužů:

SK Libědice - TJ Spartak Perštejn 1:1 (0:1), na penalty 3:2, branky: Bíža - Myshanych, diváků: 40, ČK: 0:1 (P.Novák);

TJ FK Jirkov/Kyjice - TJ Baník Březenecká 1:3 (1:1), branky: M. Bundzík - Belák, Berthold, Pýcha, diváků 45;

TJ Slovan Vejprty - SKP Kadaň 3:4 (1:4), branky Hudec 2, T.Keil - Melichar 2, Kozák, Spusta, diváků: 50;

TJ VČSA Ervěnice „B" - Sokol Údlice 2:0 (1:0), branky Král 2, diváků: 100, ČK: 1:1 (Trávníček - Matys).