V prvním poločase domácí ještě udrželi přijatelný výsledek, když ho prohráli jenom dvougólovým rozdílem. První branku vstřelil po rozehrávce před pokutovým územím Armin Salek z Bosny a Hercegoviny. Druhý gól přidal atleticky výborně připravený Karel Kodeš z juniorky Teplic, který je v Chomutově taktéž na zkoušce. Kadaňští si v první půli vypracovali dvě šance, ale ani jednu z nich neproměnili.

I po změně stran pokračovala převaha hostů, tentokrát vyjádřena dalšími pěti brankami. Na třígólový rozdíl zvyšoval opět Karel Kodeš, který využil své rychlosti a po úniku přehodil i střídajícího brankáře Perestjuka. Další gól padl z pokutového kopu po faulu na tohoto mladého teplického útočníka. Penaltu proměnil zkušený Klimpl. Další branka padla po výborné souhře Kodeš - Szmek, když posledně jmenovaný zavěsil do pravého růžku branky Perestjuka. Střelecky se do konce zápasu ještě prosadili Radek Szmek a Armin Salek.

Tatran Kadaň si tak po výhře v Mariánských Lázních připsal drtivou porážku, naopak chomutovští potvrdili vítězství nad Štětí v prvním kole Poháru České pošty. Na straně kadaňských se představil nový trenér Janda a novinkou byl i nově položený trávník.

FK Tatran Kadaň - FC Chomutov 0 : 7

Poločas 0 : 2; branky Kodeš 2, Salek 2, Szmek 2, Klimpl; rozhodčí Manšík; diváků 100; bez ŽK.

FK Tatran Kadaň: Turánek (Perestjuk) - Šabík, Nádeník, Moravec, Špicar, Zaržický, Mikeš, Fefrčík, Kachník, Hyský, Jelínek, střídali Mařík, Puss. Trenér: Janda.

FC Chomutov: Le Daniel - Bubeníček, Klimeš, Klimpl, Vait - Salek, Kwame, Lácha, Kodeš - Tafat, Szmek. Trenér: Vágner.