Do utkání se zapojilo celkem šestnáct hráčů, dalších šest se připravovalo na atletické dráze. Tým Chomutova vedl již nový trenér-Robert Vágner z Plzně, který tým převzal po odchodu Urbana. A nemá to jednoduché, tým z podzimu se v podstatě rozpadl, když řada hráčů byla jenom na hostování nebo si hledá angažmá v jiných klubech.

V brance se v první polovině objevil zkušený gólman Zaťko, který podal velmi dobrý výkon. V druhé části hry ho vystřídal Petr Švarc, který také zůstal s čistým kontem.

Jedinou branku utkání vstřelil Daniel Kaplan, když po vyražení míče brankářem se trefil k levé tyči. Ten samý hráč těsně před střelením branky neproměnil pokutový kop za sražení domácího útočníka.

V druhém poločase došlo k velkému střídaní na obou stranách a i když mužstva měla příležitosti na skórování, hráči buď při střelbě zaváhali nebo zasáhli výbornými zákroky střídající brankáři.

FC Chomutov - FK juniorka Teplice 1:0

Branka: 40. Kaplan; žk: 1/0; diváků 50; poločas: 1:0

Sestava FC Chomutov: Zaťko (46. Švarc)-Gioruždič, Jelen, Nový, Kaplan-Durakovič, Banovič, Cvitkovič, Kopečný-J. Vrbka, Klimeš