Postoloprty - Třemi zápasy pokračoval během víkendu zimní fotbalový turnaj MH Cirus Cup za účasti týmů z krajských soutěží na umělé trávě v Postoloprtech. Hráči Strupčic odehráli v sobotu a v neděli po jednom utkání a v každém z nich ukázali ve druhých poločasech dvě odlišné tváře. V sobotním utkání ve druhém poločase inkasovali tři branky a prohráli. Ve druhém utkání to bylo naopak. Prohrávali již tříbrankovým rozdílem, aby během pětadvaceti minut nastříleli čtyři góly a utkání zachránili.

Strupčice - Dobroměřice 2:4 (2:1)

Utkání, jež bylo původně kontumováno ve prospěch Dobroměřic, se po vzájemné domluvě obou týmů s pořadatelem přece jen odehrálo. Důvodem nesehrání zápasu v původním termínu byla velká marodka v týmu Strupčic.

A v zápase se bylo na co dívat, šlo o pěkný svižný fotbal s řadou šancí. Do vedení se dostali dobroměřičtí zásluhou Csonky, který se nejlépe zorientoval při zahrávání rohového kopu. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a za Strupčice srovnával po rychlé akci Vrba. Tentýž hráč se navíc dokázal do konce poločasu prosadit znovu a stanovil tak poločasový výsledek 2:1 pro Strupčice. Stav utkání mohl být pro hosty ještě veselejší, kdyby se však v samostatném úniku těsně před přestávkou prosadil strupčický útočník.

A možná právě tohle byla rozhodující akce utkání, protože po změně stran bylo na hřišti už pouze jedno skórující mužstvo. V 60. minutě zavelel k obratu Holeček, o pět minut později pak poslal Dobroměřice do vedení Pšigrocký a účet utkání uzavřel po odraženém míči Verner. Tři body tak putovaly na stejné místo, kam byly už jednou přiděleny při zmíněné kontumaci. Ale že se zápas odehrál, bylo jen dobře.

Branky: Vrba 2 - Csonka, Holeček, Pšigrocký, Verner

Postoloprty - Strupčice 3:4 (3:0)

V nedělním utkání viděli diváci v podání Strupčic opět dva velmi odlišné poločasy. V prvním byli jasně dominantní hráči domácích Postoloprt. Skóre zápasu otevřel již ve 14. minutě Volkman, který využil přesnou přihrávku a s přehledem poslal domácí do vedení. Na 2:0 zvyšoval Zícha, který se trefil z hranice pokutového území. Tříbrankový rozdíl pak domácím zajistil opět Zícha. Kdo by však myslel, že utkání je rozhodnuté, mýlil by se.

Ve druhém poločase se obraz hry otočil o 180 stupňů. Strupčičtí hned po změně stran snížili zásluhou Vrby na 3:1 a tím načali obrat. Postoloprty jako by nevěděly, co mají hrát, a toho Strupčice s přehledem využily. Po nedůslednostech a nepřesnostech domácích se hráči Strupčic snadno uvolňovali do šancí a ač z nich neskórovali vždy, bylo již v 70. minutě vedení na jejich straně. V poslední čtvrthodině se hra vyrovnala a další branka již nepadla.

Branky: Zícha 2, Volkman - Vrba J. 2, Vrba L., Glas.