První poločas utkání měl ještě „fotbalový průběh“. Ve vyrovnaném souboji padla první branka v 38. minutě, kdy se trefil po rohovém kopu hlavou litvínovský Miroslav Svoboda – 1:0. Přestože na obou stranách měli hráči několik slibných šancí, žádné další branky diváci neviděli.

S úvodem druhé půle se na hřišti zásadně změnila atmosféra. Hned ve 46. minutě unikl středem po rozehrávce kadaňský hráč, který byl faulován před pokutovým územím. Hlavní rozhodčí Zvonař bez váhání vytáhl na Polomského červenou kartu. Trestného kopu domácí k vyrovnání nevyužili, v přesilovce však přidali na důrazu, což vedlo ke srovnání Šinorem – 1:1.

Sudí Zvonař i poté řešil přestupky bez varování vyloučením. V 58. minutě fauloval ve vápně hostující Havlík. Okamžitě uviděl červenou kartu a šel jako druhý předčasně do sprch. Kadaňský Uhlík penaltou nepohrdl a poslal svůj tým do vedení – 2:1.

V zápětí své spoluhráče za kritiku rozhodčího následoval do kabin litvínovský Horský. Hosté i přesto, že byli značně oslabeni stále předváděli kvalitní výkon, Kadaň tak přidala další branku až v 76. minutě opět Šinorem.

Nakonec se ukázalo, že tento gól byl v zápase poslední. Výčet vyloučených hráčů se však ani tentokrát nezastavil. Do konfliktu se dostali domácí Uhlík a hostující Svoboda a oba čekal červený trest. Závěr utkání se tak dohrával při kadaňské přesilovce deseti hráčů proti sedmi.

FK Tatran Kadaň – FK Litvínov 3:1 (0:1)
Branky: Šinor 2, Uhlík – Mir. Svoboda. Rozhodčí: Zvonař. ŽK: 2:1. ČK: 1:4. Diváci: 250.
Kadaň: Turanek – Čibenka, Zaržický, Moravec, Vondráček – Šinor, Uhlík, Nádeník, Kiliján – Kolář, Mikeš. Střídali: Novák, Hyský, Šabík.