Vývoj zápasu v Strupčicích ovlivnila rychlá červená karta pro domácího Vrbu, který ji inkasoval již v 2. minutě za nedovolené zastavení hostujícího útočníka, který šel sám na branku domácích. Nařízený přímý kop hosté využili a dostali se do jednobrankového vedení. To ale nebylo vše, do 13. minuty střelili litoměřičtí další dvě branky a domácí se sesypali. Stav v poločase utkání 1 : 6 mluví za vše. Druhá polovina zápasu se v podstatě jenom dohrávala, rychlí útočníci hostů přidali ještě dva góly oproti jednomu domácích a uzavřeli na konečný stav 2 :8.

V Údlicích si poslední Meziboří nečekaně připsalo čtvrtou výhru v soutěži. Nejhůře střílející celek I. B třídy vsítil tři góly a pokořil domácí. Hosté byli v utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

SK Strupčice - FK Litoměřice 2 : 8 (1:6), branky Vaňous, Lomoz Gruner 3, Šikl 2, P. Tichý 2, Rapavý; žk 2/1; čk 1/1, diváků 60

Sokol Údlice - SFK Meziboří 0 : 3