V prvním poločase se hra většinou odehrávala ve středu hřiště a mnoho zajímavých akcí nebylo vidět. V 21. minutě domácí sice dopravili míč do sítě, ale branka neplatila po správně posouzeném ofsajdu.

V druhém poločase přišli už i góly. První branku vstřelil domácí Bašek, když po přihrávce od spoluhráče vystřelil z otočky a poslal míč přesně k tyči branky hostí. Kadaňští se snažili o vyrovnání, měli více ze hry, ale vždy jim chyběl poslední krůček k dosažení branky. Jednou zachraňoval na poslední chvíli před bránou domácí Mirga, o pár minut předvedl výborný zákrok brankář Plochý. Naopak domácí založili rychlý protiútok, útočník Sojčík odcentroval a když hostující brankář Turánek míč podběhl, Bašek ho jen doklepl do sítě.

Závěr patřil hostům, který vyvinuli tlak, ale podařilo se jim jenom snížit gólem střídajícího Loose z trestného kopu.

LoKo Chomutov je na pátém místě tabulky krajského přeboru, Tatran Kadaň má o bod méně a je hned za LoKo na šestém místě.

LoKo Chomutov Tatran Kadaň 2 : 1

Branky: 59., 80. Bašek 87. Loos rozhodčí Roháč Suchánek, Beneš žk 4/4 počet diváků: 150 poločas 0:0

LoKo Chomutov: Plochý Micák, Christov, Heier Mirga, Vait, Kubánek, Tichý Bašek, Hakl, Sedlák, střídali Sojčík, Mareš, Žďánský

Trenér: J.Šroub

Tatran Kadaň: Turánek Čibenka, Moravec, Uhlík, Špicar Štádlík, Lesniak, Nádeník, Kolář Klinec, Mikeš, střídali Loos, Podroužek

Trenér: K. Šidlof