Sparta Radonice – Sokol Údlice B 3:0 (1:0) Branky: Johan Kothánek 3. Rozhodčí L. Votruba, Němeček. ŽK 0 – 1. Diváků: 30. Domácí hráli celé utkání v deseti. Všechny branky padly z brejků. Hosté jakoby neuměli proti domácím zahrát, nedokázali si vytvořit brankové šance.

SK Málkov – FK Rašovice 4:2 (2:1) Branky:Boháček 2, Cingroš, Nový – Zmrhal, Bašus. Rozhodčí Menšík, Zavadil, Tengler. ŽK 0 – 2. 60 diváků. První poločas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Domácí byli více fotbalovým mužstvem a po zásluze zvítězili.

Slovan Vejprty – 1. FC Spořice B 1:6 (1:2) Branky: Ličko – Pomajsl 2, Bouček 2, Micák, Vašina. Rozhodčí Dlouhý, Hafinec, Maleček.ŽK 2 – 1.
50 diváků. První poločas byl vyrovnaný. Po úvodní brance domácích se hra dostala do vyššího tempa. Druhý poločas odehrán s jasnou převahou hostujícího družstva. Slušně hrané utkání bez hrubých faulů.

Sokol Vilémov – 1. SK Jirkov 1:2 (0:2) Branky: Kolda – Driton, Budkovský. 60 diváků. Rozhodčí Jakůbek, L. Holub, Maleček. ŽK 4 – 3, ČK 1 – 0. Nervozně hraný zápas dvou vyrovnaných soupeřů. Hosté ale byli šťastnější a udrželi si těsné vítězství.

Jiskra Kovářská – FK Klášterec B 2:1 (1:0) Branky: Petr Hablawetz 2 – Papoušek. Rozhodčí Lesňák, Froněk. ŽK 2 – 3. 30 diváků. Utkání hrané ve vysokém tempu se šancemi na obou stranách. V koncovce úspěšnější domácí, což se projevilo i na výsledku prvního poločasu. V druhé části hry hosté byli útočnější, ale nedokázali výsledek zvrátit ve svůj prospěch.

Slavoj Droužkovice – FK Kyjice 0:0 Rozhodčí Petrovka, Bundzík, Thöma. ŽK 1 – 1. 40 diváků. Hodně vyrovnané utkání se spoustou brankových šancí na obou stranách. Pochvala patří oběma brankářům, kteří se blýskli svými zákroky.

SK Letovisko Perštejn – SK Libědice 7:0 (2:0) Branky: Jícha 3, Kovalík 2, Pohlot 2. Rozhodčí Linhart, Smejkal, Stárek. Bez napomínání. Domácí zahráli naplno až v druhém poločase, hostů nedali šanci.