Rezerva Sparty je velmi těžkým soupeřem a tak se očekávalo, že domácí nebudou mít jednoduchou úlohu. V úvodu měli domácí mírnou převahu, kterou vyjádřili rohovými kopy, hráči Sparty ale byli rychlejší při odvrácení těchto situacích.

Ve dvacáté minutě pak hosté založili akci po pravé straně a přesný centr využil rozběhnutý Jirásek – 0:1. Hned o minut později mohl odpovědět domácí Kůžel, jeho míč ale letěl nad branku Sparty. Další šance měli na kopačkách Kwame a Pikl, ani jejich střely ale nemířily mezi tyče. Pohroma přišla pro Chomutov v závěru poločasu, kdy přidal druhý gól Jirásek – 0:2.

Ještě před přestávkou podtrhl střeleckou křeč domácích Pavlíček, který také střílel mimo.Ve druhé půli hráli domácí o poznání lépe a postupně se dostávali do dalších střeleckých příležitostí. Několik šancí měl na kontě kapitán Pikl, proti obraně Sparty ale neuspěl.

V 63. minutě navíc přidal další gól Jánoš, který parádní střelou nedal šanci Krtečkovi – 0:3. Otřesení domácí se ale stále nevzdávali. V 72. minutě se dobře orientoval u pokutového území Pavlíček a vykřesal jiskřičku naděje – 1:3.  Domácí přidávali na důrazu, zlomové okamžiky se odehrály v 76. minutě.  Hosté se dvakrát provinili přestupky v pokutovém území, píšťalka rozhodčího ale zůstala němá a tak se skóre již neměnilo.

FC Chomutov – AC Sparta Praha B 1:3 (0:2)

Branky: Pavlíček – Jirásek 2, Jánoš. Rozhodčí: Šedivka – Monik, Valenta. ŽK: 3:1. Diváci: 657.

Chomutov: Krbeček – Hyneš, Kropík, Smrž, Pavlíček – Pikl, Kůžel, Švec, Kwame – Nádeníček, Smola. Střídali: Horáček.

Trenér: Luboš Urban.