V sobotním utkání se utkala mužstva Sokola Březno, které hraje I. A třídu a SK Málkov. Původně plánované Strupčice zápas odřekly, a tak je nahradil poslední tým I. B třídy. Ve vyrovnaném zápase rozhodl o vítězi jediný gól, který padl v 68. minutě. Kočan poslal míč z trestném kopu přímo na hlavu Davida Rezka, který zajistil pro Březno jednogólové vítězství. Vyrovnat mohl málkovský Boháček, ale balon poslal těsně nad bránu Sokola.

Sokol Březno – SK Málkov 1:0 (0:0)

Branka: Rezek. Rozhodčí: Pálek.

V nedělním zápase se střetly účastník I. B třídy Baník Březenecká a vedoucí tým okresního přeboru Spartak Perštejn. V tomto duelu se projevil rozdíl v soutěžích, hlavně v souhře hráčů a ve střelbě. K vidění bylo nakonec osm branek i spousta nevyužitých příležitostí. Po poločase 2:0 vyhrál Baník Březenecká nad Perštejnem jednoznačně 6:2. Hosté z Perštejna snižovali nepříznivý stav až v závěru, i když měli už během zápasu několikrát šanci zkorigovat nepříznivý vývoj.

Baník Březenecká Chomutov – Spartak Perštejn 6:2 (2:0)

Branky: Farář 2, Burda, Myšička, Boček, Rottenberg – Richter, Sláma. Rozhodčí: Pokrývka.