Turnaje se zúčastnilo 35 dětí nejen z Chomutova, ale i z Mostu, Litvínova a Žatce, kteří byli rozděleni do dvou věkových kategorií (rok narození 2010 a 2011). Postupový klíč byl jasný. Třiatřicet chlapců a dvě děvčátka hráli v šesti kvalifikačních skupinách a nejlepší z nejlepších pak postoupili do vyřazovacích bojů.

V MLADŠÍ KATEGORII VELKÝ ÚSPĚCH CHLAPCŮ JUNIORU CHOMUTOV

V kategorii ročníku 2011 zaznamenali velký úspěch právě malí fotbalisté z Junioru Chomutov, když hned tři se probojovali do semifinálové části. Vítězem se nakonec stal po boji Ondřej Nezbeda, který ve finále s Radkem Kučerou otočil stav utkání a vyhrál 2:1. Třetí místo si po pěkném zápolení vybojoval Karel Nguen z FŠ Litvínov, když porazil Petra Veselého 5:1.

V ROČNÍKU 2010 BRAL MEDAILE LITVÍNOV

V kategorii ročníku 2010 se dařilo chlapcům z FŠ Litvínov. Vítězství si odvezl Václav Lehký, když ve finále porazil Kryštofa Vačkáře. V boji o třetí místo prohrál domácí hráč Vojtěch Kerhák s dalším zástupcem litvínovského fotbalu Tomášem Jurkem.

„Velké poděkování patří sponzorům, bez kterých by se turnaj neobešel a taky kolektivu a trenérům Junioru Chomutov. Zvládli za krátkou dobu zorganizovat velice náročný turnaj. Turnaj se líbil, což bylo vidět na úsměvech a radosti dětí, reakcí od trenérů i na poděkováních od rodičů. Další ročník nás čeká na podzim a doufám, že přijede ještě více dětí z celého Ústeckého kraje," řekl k úspěšnému turnaji ředitel turnaje Mario Vait.