Otvice v utkání s kadaňským SKP rozhodly o svém vítězství ve druhém poločase, ve kterém odskočily na rozdíl dvou branek, první pětačtyřicetiminutovka skončila nerozhodně 1:1.

Domácí se dostali do vedení už v 1. minutě utkání. Hned po rozehrání ze středového kruhu se dostaly k míči Otvice a Šebek po několika desítkách sekund poslal domácí do vedení. Vyrovnáno bylo ve 20. minutě, když brankáře Zelinku prostřelil střelou k tyči hostující Krchník. Po vyrovnání se Kadaňští dostali ještě do dvou velkých šancí, které ale vyřešil domácí brankář vytlačením míče na rohové kopy.

V druhém poločase měli první dvě příležitosti domácí. První měl Vitešník, o několik minut se mohl prosadit Šebek, ale ani jeden proti brankáři Schreinerovi neuspěl. Druhou příležitost Vitešník už využil a poslal domácí do vedení. Vítězství Otvic pojistil minutu před koncem utkání Rohla, který po přihrávce Blažka a Vitešníka překonal bezmocného brankáře hostí a definitivně poslal domácí do finále.

Sokol Otvice – SKP Kadaň 3:1 (1:1)

Branky: Šebek, Vitešník, Rohla – Krchník. Bez ŽK. Diváci: 10. Rozhodčí: Krutina – Pálek, Majer.

Sokol Otvice: Zelinka – Červený, Thanh, Dänner, Blažek – Rohla, Filípek, Labuta, Vitešník – Dung Nguyen, Šebek, střídal Březina
SKP Kadaň: Schreiner – Kunský, Macháček, Selinger, Krchník, Hyský, Novák, Bartoň, Melichar, Kramer, Hudák.

TJ Sokol Vilémov – SK Inter Mikulovice 7:0 (2:0)
Branky: Kulich 2, Spáčil, Procházka (PK), Sýkora, Fefrčík ml., Kolda.  Diváci: 30. Rozhodčí: L.Holub, - Pokrývka, Čokáš.