Utkání zahájili s velkou převahou domácí borci. Hra hostů byla odstrašující. Nebýt nepřesností hráčů Liberce, mohl být závěr celého utkání co do číselného vyjádření velmi odlišný.

Domácí nastřelili tyč, poté spálili dvě naprosté tutovky. Postupně se ale hra začala vyrovnávat a i chomutovští začali vystrkovat růžky.

Ve 37. minutě došlo mezi pokutovým územím a středovou čárou k faulu na chomutovského útočníka. Trestný kop rozehrával do zdi Strouhal, míče se poté zmocnil Hyneš a bez přípravy otevřel skóre.

O dvě minuty později mohlo být domácím ještě hůř. Do šance se probojoval Smola, jeho parádní střelu ale vyboxoval brankář Kovář na roh.

Ve druhé polovině bylo od začátku hostům jasné, že udržet vítězství nebudou mít jednoduché. Liberečtí je několikrát donutili k odkopům do autu nebo na rohové kopy. V 58. a 62. minutě udržel parádními zákroky tým nad vodou brankář Zaťko.

Závěr byl vyburcovaný domácím týmem i lavičkou a osud utkání tak zůstával na vážkách. V devadesáté minutě bylo ale definitivně rozhodnuto. Sigmund nacentroval na pravou stranu nabíhajícímu Hornovi a ten poslal míč do branky bezmocného Kováře – 0:2.

FC Slovan Liberec B – FC Chomutov 0:2 (0:1)
Branky: Hyneš, Horna. Rozhodčí: Řezáč – Průcha, Janíček. ŽK: 1:3. Diváci: 120. (lk)