Chomutovští přistoupili k utkání velice zodpovědně a to se jim vyplatilo. Už v úvodu zápasu se mohl trefit Šebek, jeho střela ale letěla těsně vedle branky domácího Pokorného. Trefil se až Rusetski v jedenácté minutě, kdy hosté rychle rozehráli útok po levé straně, míč poslali na druhou stranu a tam si Rusetski poradil s ním, s obráncem a i s brankářem - 1:0.

Hosté pokračovali v útočném pojetí a o tři minuty později se skóre měnilo znovu. K míči se po centru dostal Strouhal a Chomutov vedl dvoubrankovým rozdílem.

Chomutovských fotbalistů bylo plné hřiště a hrálo se prakticky na jednu branku. Pokorný musel nebezpečné akce vyrážet na rohové kopy, Rusetski poté pálil mimo, Strouhalovu střelu Pokorný vyrazil.

Po prvním poločase mohli hosté klidně vést minimálně čtyřbrankovým rozdílem, ale do šaten se nakonec odcházelo za stavu „jen“ 0:2…
Také druhá část hry patřila Chomutovu. Náskok mohl navýšit Strouhal, ale sám před brankářem zaváhal. Hosté postupně zpřesňovali přihrávky a neustále se dostávali do šancí. Ty ovšem nezakončovali přesně.

V 51. minutě se z gólu radovali potřetí, ale rozhodčí Kučka po dlouhém váhání zvedl praporek a odmával postavení mimo hru. Hned poté vyslal táhlou střelu těsně nad Pokorného branku Eiselt.

Ke slovu se dostali také domácí a vytvořili si zhruba pětiminutový úsek, kdy hosty zatlačili. Ti se ale ubránili a začali opět útočit. Když ale šance Daneského, Šlajchrta i několik rohových kopů gólově neskončilo, odpískal rozhodčí konec zápasu za stavu 0:2.

FK Baník Most B - FC Chomutov 0:2 (0:2)
Branky: 11. Rusetski, 14. Strouhal. Rozhodčí: Aub– recht, Kučka, Chládek. Žluté karty 2:1. Diváků: 100.
Chomutov: Zaťko - Jamrich, Smola, Vait, Šebek - Hyneš, Eiselt, Rusetski (46. Šlajchrt), Hranička (82. Ilavskij) - Strouhal, Daneski (74. Dok– sanský). Trenér: Jiří Černý.