Hrálo se hodně bojovně. První šanci si vypracovali domácí, z trestného kopu trefili břevno. Také hosté zkoušeli několikrát zahrozit, ale jejich střely létaly vedle Novotného branky.

Po půl hodině hry se zranil hlavní rozhodčí Hamáček, ale po krátkém ošetření pokračoval ve hře. V závěru poločasu pak zahrozili domác Špicar a na druhé straně Pavlásek s Kejzlarem, do šaten se ale odcházelo za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase se střelba zlepšila a přibylo i bojovnosti, což rozhodčí často trestal žlutými kartami a to převážně na ervěnické straně.
V 52. minutě pak dostal ideální přihrávku domácí D. Hříbal a ten toho využil k otevření skóre. Neuběhly ani dvě minuty, Březenecká znovu zatlačila a Špicar zvyšoval na 2:0.

Hosté zpřesnili hru a snažili se o zkorigování, ale byli nepřesní v koncovce. Útočilo se až do závěrečného hvizdu, ale na stavu 2:0 už nezměnil nikdo nic.

Baník Březenecká - TJ VČSA Ervěnice B 2:0 (0:0)

Branky: 52. D. Hříbal, 54. Špicar. Rozhodčí: Hamáček, Cvachoušek, R. Hofmann st. Žluté karty 2:7. Červené karty 0:1 (87. Boček). Diváků: 200.

Březenecká: Novotný - Recman, Klíma, Kuhn, Kopta, Kubeš, J. Hříbal, Špicar, Martin Váňa, Berthold, D. Hříbal. Střídali: Marcel Váňa, Belák, Burda. Trenéři: Veselý, Váňa.

Ervěnice: Boček - Kašpárek, Zajak, Národa, Hanzlík, Linhart, Trojan, Kroutil, Pavlásek, Kejzlar, Šantora. Střídali: Bidař, Nedvěd, Karaba. Trenéři: Chrenka, Niš.