Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří oproti prvnímu poločasu hráli soustředěněji a bylo jasně vidět, že se nechtějí smířit s nepříznivým stavem. Když už se domácím nedařilo stav zápasu vyrovnat, pomohli jim k tomu hosté. Obránce Oseku Hamouz v snaze odhlavičkovat centr domácích zasáhl míč tak nešikovně, že ten skončil v síti hostujícího mužstva.

Hosté se ale nevzdali a podnikli několik nebezpečných protiútoků, které dobře vyřešila domácí obrana v čele s brankářem Poloprutským. Domácí se taky nechtěli uspokojit s remízou, ale mušku měli vychýlenou a jak Chabr, tak střídající Vondráček stříleli nepřesně. Když už se zdálo, že utkání skončí dělbou bodů, nádhernou přihrávku dostal Vondráček a teď už přesnou přízemní střelou rozhodl o zaslouženém vítězství domácích.

V tabulce 1. A třídy, skupiny B, se mužstvo AFK LoKo B ziskem tří bodů dotáhlo právě na tým Baníku Osek , když obě jedenáctky mají shodně třináct bodů. V příštím kole čeká LoKo Chomutov B místní derby na hřišti Baníku Březenecká.

AFK LoKo Chomutov B Baník Osek 2:1

Branky: vlastní (Hamouz), Vondráček P. Váňa Rozhodčí: Karasinski Dočekal, F. Černý žk 1/4 počet diváků: 40, poločas 0:1

Sestava:

Poloprutský Šimon, Kostka, Rajnyš, F. Čonka Chabr, Žďánský, Holub, Kadlec Tichý, Vávra, střídali Vondráček, Micák, Plos Trenér: J. Šroub