Tentýž hráč také otevřel skóre posledního utkání sezóny. Již ve čtvrté minutě hry zakončoval akci vytvořenou Dolejškou. O dalších jedenáct minut pak přidal další trefu a zvýšil vedení Chomutova již na 0:2.

Domácí tým přece jen ještě do poločasu stihl korigovat. Hlavní rozhodčí odpískal pokutový kop za údajné strkání do protihráče. Na značku si míč postavil domácí kapitán Patka a snížil na 2:1. Další změna ve skóre se již do přestávky neudála.

Druhá půle patřila opět hostům, kteří se vrhali do útoku. Ve 47. minutě přišla opět chvíle kanonýra Smoly, který dovršil hattrick a vrátil hostům dvoubrankové vedení 1:3. Domácí měli také několik šancí, chomutovská obrana však další dramatizaci nepovolila.

Ke gólu vybídl domácí opět hlavní rozhodčí, který odpískal nedovolené počínání chomutovských hráčů v pokutovém územím a podruhé v zápase ukázal na značku pokutového kopu.

Střelu Štrinera ale bravurně zlikvidoval brankář Zaťko. Hosté poté pokračovali v útočné jízdě za dalšími góly. Z levé strany si naběhl na centr Šollar a poslal míč počtvrté do sítě domácího týmu – 1:4.

V závěru utkání vymyslela chomutovská lavička nevídané střídání. Náhradní brankář Beláň si totiž šel vyzkoušet spolupráci se svými spoluhráči do útoku. A zanedlouho poté také vstřelil gól! Po přihrávce Horny završil pátou trefou střelecké představení Chomutova na hřišti jablonecké rezervy.