Chomutovu se vyplatila nejen velká bojovnost ale i střelecká pohotovost právě Pavlíčka, který se postaral o oba góly. Domácí věděli, že rezerva Mladé Boleslavi je v tabulce druhá a navíc přijela s posilami z prvoligového týmu.

Proto se v úvodu utkání hrálo velmi opatrně. Do první vážnější akce se dostal v desáté minutě Pavlíček, brankář však jeho úmysly zhatil včasným vyběhnutím.

Ve 21. minutě již však hostující brankář neměl šanci. Po pravé straně utekli domácí a Pavlíček rozvlnil poprvé v utkání síť hostující branky. Snahu hostů vyrovnat likvidovala pečlivá obrana v čele s brankářem Zaťkem a Chomutov udeřil podruhé. A netrefil se nikdo jiný, než pohotový útočník Pavlíček – 2:0.

V závěru první půle získal Chomutov ještě možnost zahrávat tři rohové kopy, skóre se ale neměnilo. A neměnilo se ani ve druhém poločase. V šedesáté minutě se vyznamenal svými zákroky brankář Zaťko a hosté nedokázali ani snížit.

Chomutov si tak připsal důležité vítězství a cenné tři body za vítězství 2:0. Hned v sobotu ho čeká další domácí zápas, na chomutovském stadionu přivítá družstvo Ovčár, které se drží na pátém místě tabulky. Utkání začíná tradičně v 10:15.

FC Chomutov – FK Mladá Boleslav B 2:0 (2:0)
Branky: Pavlíček 2. Rozhodčí: Šedinka – Dijsík, Jemnický. ŽK: 3:2. Diváci: 180.
FC Chomutov: Zaťko – Vait, Turtenwald, Hyneš, Strouhal – Sigmund, Horna, Franc, Pavlíček, Dolejška, Peterka – střídali: Smola, Ilavskyj, Šollar.