Úvodní minuty patřili domácím hráčům, kteří několikrát prověřili chomutovského gólmana Zaťka, ale poté se dostávali do tempa také hosté. Vypracovali si také první vážnější šanci a to ve 25. minutě, kdy se sám před brankářem ocitl Čonka, ale jeho střelu Jeřábek vyrazil do hrací plochy. Po závaru pak domácí zahráli rukou v pokutovém území a rozhodčí nařídil pokutový kop, který ovšem Doksanský neproměnil.

Také po přestávce byli aktivnější chomutovští fotbalisté, ale jejich akce končily nanejvýše rohovými kopy, které ovšem nedokázali využít.
Prvního gólu se diváci dočkali až v 62. minutě, kdy se k odraženému míči dostal chomutovský kapitán Doksanský a Jeřábek proti jeho střele neměl nárok - 0:1.

Domácí vrhli všechny síly do snahy o vyrovnání a to se jim také v osmdesáté minutě podařilo, když se pěknou střelou prosadil Hrdina - 1:1.
Tento výsledek pak platil i po závěrečném hvizdu rozhodčího, protože své velké šance nedokázali proměnit chomutovští Smola s Hornou a následoval tak penaltový rozstřel, který Přední Kopanina vyhrála 4:3 a do druhého kola poháru Ondrášovka cup tak postupuje ona.

FC Přední Kopanina - FC Chomutov 1:1 (0:0) penalty 4:3

Branky: Hrdina - Doksanský. Penalty proměnili: Charvát, Nedvěd, Houška, Hrdina - Smola, Zigmund, Zaťko. Rozhodčí: Kříž, Hudeček, Pastyřík. Žluté karty 2:3. Diváků: 200.

Chomutov: Zaťko - Zigmund, Vait, Šolla (75. Šlajchrt), Hyneš, Dolejška (62. Peterka), Strouhal, Čonka, Doksanský (82. Karhan), Horna, Smola. Trenér: Jiří Černý.

Nový ročník České fotbalové ligy začíná již tento týden, Chomutovští odehrají první zápas v sobotu 7. června na domácím hřišti, na kterém od 10.15 hodin přivítají béčko prvoligové Plzně.