„Špatné to není, ale měli jsme mít ještě o tři body více a to v zápase s béčkem Liberce,“ říká brankář a zároveň sekretář klubu Radek Zaťko.

Být navíc výhra na hřišti liberecké rezervy, tak je Chomutov v tabulce druhý, ale místo toho tam FC prohrál 1:2. „Měli jsme tam strašně moc gólovek, ale bohužel je nevyužili a v devadesáté minutě jsme dostali na 2:1. Místo toho, abychom během zápasu v klidu odskočili na čtyři či pět nula, tak jsme bohužel prohráli. Hodně to mrzí.“

I tak ale mohou být chomutovští fanoušci i jejich příznivci spokojení a to obzvlášť s hrou na domácím trávníku.

Tam totiž vybojovali obě své výhry a to pro fanoušky tím nejoblíbenějším způsobem - pořádnou kanonádou. V úvodním kole totiž přestříleli plzeňské béčko 5:2 a poté rezervu Slavie dokonce 6:2!

Venku kromě zmiňovaného Liberce B prohráli ještě na béčku českobudějovického Dynama 0:2.

„S výkony doma jsme spokojení, dáváme hodně gólů, ale přáli bychom si také začít vozit body z venku,“ dodává Zaťko.

Zítra dopoledne čeká na chomutovské fotbalisty utkání pátého kola, v jehož rámci na svém trávníku od 10.15 hodin přivítají soupeře z kategorie nejtěžších.

Na letní stadion totiž přijede lídr České fotbalové ligy, tým FC Písek, který v odehraných čtyřech kolech neztratil ještě ani bod a navíc se může pyšnit čerstvým skalpem prvoligové Příbrami, kterou ve středu vyřadil z poháru Ondrášovka cup.

„O motivaci máme rozhodně postaráno,“ vzkazuje fanouškům Radek Zaťko.

Vezmeme-li to matematickou řadou, tak po výhře nad Plzní B 5:2 a nad Slavií B 6:2 by si měl Písek odvézt debakl 7:2… To bude s největší pravděpodobností nereálné, ale tři body mohou spadnout jak na stranu fotbalistů Písku, tak na stranu domácích.

Takový zápas si určitě zaslouží co největší podporu příznivců chomutovského fotbalu!