Chomutovští se do soupeře pustili hned od začátku utkání a bojovali o každý míč. Pozornost domácího gólmana Zaťka vyzkoušel Doležal, poté několikrát zaútočili i fotbalisté Chomutova a v sedmé minutě se dočkali i vedoucího gólu. Ten si díky přesné dorážce Eiseltovo střely připsal Daneski.

O několik minut později se v pokutovém území napřáhl Haviar a trefil břevno, chvíli poté hlavičkou prověřil gólmana Grigara také Doksanský.
Brankáři obou celků poté museli čelit několika trestným kopům, ale zaskočit se nenechali a i nadále tak platil stav 1:0.

Těsně před odchodem do šaten museli domácí trenéři vystřídat zraněného Da Silvu, který byl při útoku na teplickou branku nevybíravě faulován.

Ve druhé části hry jakoby domácí borci zapomněli jak hráli první poločas a nechávali hostům hodně prostoru. Ti se snažili vyrovnat, ale na chomutovskou obranu nedokázali vyzrát. A když se na druhé straně neprosadili ani domácí Vait se Šlajchrtem, skončilo utkání nejtěsnějším vítězstvím Chomutova.

FC Chomutov - FK Teplice B 1:0 (1:0)

Branka: 7. Daneski. Rozhodčí: Dobrý, Svoboda, Čížek. Žluté karty 1:2. Diváků: 310.

Chomutov: Zaťko - Hranička, Hyneš, Čonka (59. Ilavskij), Eiselt, Strouhal, Vait, Da Silva (44. Šlajchrt), Haviar, Doksanský, Daneski. Trenér: Jiří Černý.