Na domácím trávníku přivítali druholigový Baník Most a přesto, že ještě v devadesáté minutě vedli 1:0, prohráli nakonec 1:2.

Chomutovští se museli obejít bez zraněných Zaťka, Hyneše, Hraničky, Strouhala, Eiselta a Horny. Přesto se jejich náhradníci snažili podat co nejlepší výkon a to se jim podařilo.

Zkušení druholigoví Mostečané často prověřovali domácí obranu. Po úvodní převaze hostů se několikrát osmělili také chomutovští hráči, kteří vybojovali několik rohových kopů. Ty ovšem nezužitkovali Ve 25. minutě neproměnil dobrou šanci mostecký Rosendo, z domácího týmu odpověděl Rusetski. První poločas nakonec skončil bez gólů.

Po přestávce Mostečtí přitlačili domácí do pokutového území a ti se museli bránit. Také chomutovští hráči dokázali zahrozit, jen škoda, že šance nedokázali proměňovat. Domácí brankář Švarc měl plné ruce práce a předvedl několik dobrých zákroků.

V 75. minutě zachytili domácí ve středu hřiště útok hostů, míč dostal do běhu Šlajchrt a ten se nemýlil - 1:0!

Chomutovští po vstřeleném gólu drželi taktovku až do devadesáté minuty. V ní se po rozehraném trestném kopu prosadil Knakal, který tak vyrovnal a tentýž hráč dokonce ve druhé minutě nastavení dokázal z podobné situace vstřelit vítězný gól a rozhodl tak o postupu Mostu do druhého kola Ondrášovka cupu, kde se utká s prvoligovým Kladnem.

FC Chomutov - Baník Most 1:2 (0:0)

Branky: 75. Šlajchrt - 90. a 90.+2 Knakal. Rozhodčí: Ardeleánu, Zlámal, Lhoták. Žluté karty 2:2. Diváků: 260.
Chomutov: Švarc - Jančárek, Šebek, Heier, Vait - Moravec, Šlajchrt, Danetskij, Bleha (73. Sanko) - Rusetski, Ilavskij. Trenér: Černý.
Most: Šavol – Hrechishka, Běloušek (85. Surville), Knakal, Sigmund – Andrei, Štumpf, Rosendo, Boutasgount (56. Lafrance) – Hora (71. Frnoch), Franěk. Trenér: Aňon.