Hosté byli na rozdíl od domácích v plné síle a nastoupili v sestavě se kterou počítají do zahajovacího zápasu druhé ligy. I přesto, měli domácí v prvním poločase dvě velké šance, které však bohužel nevyužili. Varnsdorf šel do vedení ve 21. minutě. Zaťka v brance Chomutova překonal Halbich. Další branka, i přes několik šancí převážně na straně hostů, do konce prvního poločasu nepadla.

Druhý poločas

Po změně stran domácí přidali a snažili se zvrátit nepříznivý stav. To se jim nakonec podařilo. Do střeleckých statistik se zapsal Jan Kopta. To však bylo pokud jde o branky bohužel ze strany domácích všechno. Pak už dávali branky jenom hosté. Martan vrátil hostům vedení, další branku přidal Šubrt a skóre zápasu uzavřel svou druhou brankou Martan. Ve druhém poločase vystřídal v brance Zaťka Plachý a předvedl slibný výkon. V útoku pak Koptu vystřídal Polcar. Trenér Chomutova Pavel Chaloupka má před sobotním mistrovským zápasem v Rakovníku o čem přemýšlet. Kdo vyběhne na trávník v základní sestavě je stále velkou záhadou.
FC Chomutov – Sn. Varnsdorf 1:4 (0:1)
Branky: Kopta – Martan 2, Halbich, Šubrt.
Rozhodčí: Vít Nedvěd. Diváci: 35
FC Chomutov: Zaťko (46. min. Plachý), – Hyneš, Grubiša, Čížkovský, Valta, Chaloupka – Zahradník, Kunart, P. Jánošík (46. min. P. Nový), Klimeš (Váňa), Kopta (46. Polcar). trenér Pavel Chaloupka.