Úvod utkání byl vyrovnaný, nejprve v páté minutě zahrozil domácí Horna, poté si vytvořili několik šancí hosté, brankář Zaťko se ale nenechal překvapit. První branky se dočkali domácí diváci ve 39. minutě.

Hlavní sudí posoudil zákrok hostů v pokutovém území jako nedovolený a odpískal pokutový kop. K jeho exekuci se postavil domácí Radek Zaťko a nekompromisně poslal míč do horního rohu hostující branky – 1:0.

Po prvním zásahu ožili hosté a hnali se za vyrovnáním, do poločasového hvizdu se však skóre nezměnilo. Začátek druhé půle se domácím moc nevydařil. V 52. minutě přihrával domácí obránce brankáři, míč ale zachytil hostující Krimlák a vyrovnal na 1:1.

Zaskočení domácí se dlouho nemohli zformovat a umožnili hostům několik šancí. Postupně se chomutovští borci vymanili z krize a svůj tlak korunovali několika rohovými kopy.

V 64. minutě byl brankář Vltavína Čaba překonán, na brankové čáře ho však zastoupil jeden z obránců. V 69. minutě již ale hosté gólu nezabránili. Po rozehrání rohového kopu trefil na zadní tyč neomylně obránce Jan Hyneš – 2:1.

Domácí byli v tu ránu na koni a dál se tlačili před branku soupeře. V 88. minutě dostal přihrávku nejlepší chomutovský střelec Smola a poslal míč po zemi k tyči do branky Vltavínu – 3:1. Poté se utkání pouze dohrávalo a Chomutov tak dokráčel pro tři důležité body.