Zaplněná tribuna byla odměněna už po čtvrthodině hry nádhernou střelou Milana Campra, na kterou byl hostující gólman Petr Bouček krátký. To ale bylo v prvním poločase pro domácí fanoušky všechno. Pak už se moc krásy na hřišti od svého týmu nedočkali a tak se hlouček fanoušků po prvním poločase dohadoval o kvalitě hostů, kteří toho zatím také moc nepředvedli.

Druhá půle a obrat

Hosté ale chtěli po návratu na trávník potvrdit, proč postupují do vyšší soutěže. Postupně zatlačili domácí do defenzívy. Ti ale úspěšně odolávali, a když už se hostům podařilo vystřelit, domácí gólman Petr Červenka byl na správném místě. Domácí už zřejmě mysleli na kabinu, když přišla ledová sprcha v podobě dvou rychlých gólů. V 84. minutě poprvé překonal domácího gólmana Tomáš Kočka a o minutu později ho napodobil Jakub Valta. V závěru už se domácí nedokázali vzchopit a přišli tak o všechny tři body.

SK Ervěnice-Jirkov – FK Dobroměřice 1:2 (1:0)

Branky: 14. Milan Campr – 84. Tomáš Kočka, 85 Jakub Valta. Rozhodčí: Holec, Lesák, Franko. ŽK: 2/3. Diváci: 100.

SK Ervěnice-Jirkov: Červenka – Campr, Šlachta, Dvořák, Ambroz, Národa, Trávníček, Šefler (60. Trojan), Glas, Růžička (46. Mostovoj), Král.

FK Dobroměřice: Bouček (46. Pechar) – Valta, Köchrt (85.          

Matyáš), Plachý, Kočka, Pšigrocký (58. Kaleja), Reh, Hanzlíček, Šebek, Maliňák, Mistoler.