Hattrickem se v dresu pokořitelů předvedl Hlaváček, další tři hráči pak dali shodně po dvou brankách. Souš se tak zřejmě rozpomněla na své účinkování v minulém ročníku zimního turnaje. Tam byli domácí hráči schopní nastřílet ve třech duelech tolik branek jako jiní nedali v osmi střetnutích.

Rekordem pak bylo patnáct gólů do sítě Domoušic. V současnosti vychází Souši průměr více jak sedmi branek na zápas, ve dvou duelech jich nastřílela už patnáct. Naopak tým s nejhorší obranou jsou právě Ervěnice, inkasovaly již osmnáctkrát a dvě branky vstřelily.

Zajímavostí víkendu ve skupině Elite pak bylo také představení chorvatských otužilců z tým NK Bugirat. Většina z týmu totiž vyběhla do mrazu na umělou trávu jen v trenýrkách a krátkých dresech, i tak chorvatští mladíci přehráli 4:3 Strupčice.

Ve skupině Premium, která se hraje v neděli, byly dva zápasy odloženy pro sněhovou kalamitu.

Na první vítězství stále čeká havraňský tým, v prvním kole prohrál a teď vydoloval bod v zápase s rezervou Horního Jiřetína.
Roli favoritů zatím plní kryrští Havrani, tentokrát si těsně poradil s Mezibořím, které jinak hraje mistrovské zápasy v okresním přeboru a v úvodu turnaje smetlo šesti trefami rezervu Jiřetína.

V dalším víkendovém kole pak Kryry čeká souboj s Havraní, tedy utkají se dvě družstva, která vládnou fotbalové B. třídě skupině C.
Ve třetím kole ve skupině Elite čeká na Souš souboj s LoKo Chomutov. LoKo do něj jde jako obhájce prvenství ve skupině, Souš zase skončila druhá.