První gól padl již ve čtvrté minutě zápasu a vstřelila ho Barbora Mrázová. Před pokutovým územím získala míč a přehodila brankářku Souše (1:0). Úvodní gól přinesl do domácích řad potřebný klid a ervěnické fotbalistky v dalším průběhu přehrávaly hráčky Souše. Zvýšit mohla v 10. minutě Štěpánka Lukešová, její táhlá střela jenom těsně prosvištěla vedle pravé tyče hostující branky. A Lukešová měla i poslední příležitost prvního poločasu, když v jeho závěru nastřelila konstrukci branky Baníku Souš.

Ve druhém poločase se opět prosadila Barbora Mrázová. V 74. minutě získala v pokutovém území odražený míč a nekompromisně ho poslala do branky Souše (2:0). Další gól mohla vsítit Lenka Medková, ale balon z její kopačky skončil těsně vedle. Třetí gól přidala deset minut před koncem další nová fotbalistka v dresu Ervěnic Sabina Šimonková (3:0). V samotném závěru měla ještě další příležitost Petra Myslíková, její pokus skončil ale opět těsně vedle branky Baníku Souš.

SK Ervěnice-Jirkov - TJ Baník Souš 3:0 (1:0)

Branky: 4. Mrázová, 74. Mrázová, 80. Šimonková. Bez ŽK. Rozhodčí: J. Novotný - Plochá, Chlad. Diváci: 60.

SK Ervěnice - Jirkov: Hausdorfová - Novotná, Vlachová (81. Antalová), Pešoutová, Landová, Myslíková, Kolomazníková, Mrázová, Lukešová, Šimonková, Nezbedová (36. Medková). Trenér: Delinčák.