První poločas přinesl pohlednou fotbalovou podívanou, po přestávce to hlavně pořádně jiskřilo, což nakonec skončilo vyloučením dvou litvínovských a jednoho chomutovského hráče.

Od začátku zápasu Chomutovští svého soupeře zatlačili a vytvářeli si útočné akce. Dvakrát se do šancí dostal Eiselt, pokaždé ovšem zamířil vedle branky domácího Brejchy.

Řadu nedovolených zákroků rozhodčí trestal přímými kopy, které rozehrával Eiselt, jeho spoluhráči je však nedokázali zužitkovat.

Ve čtrnácté minutě pak hosté podnikli další pěknou fotbalovou akci, po které se dostal míč do pokutového území, kde jej jeden z domácích obránců neodehrál tak, jak by si představoval, obral ho o něj Daneski a litvínovský hráč tak musel zatáhnout za záchrannou brzdu, po čemž následovala penalta. Míč si na značku pokutového kopu postavil Strouhal a bezpečně jej poslal do sítě.

Díky vstřelenému gólu dostali Chomutovští ještě větší chuť do hry, přidali na důrazu, ale až do poločasu žádná další branka nepadla, přestože k tomu měli několik příležitostí, hlavně ze standartních situací.

Po přestávce Litvínovští přitvrdili a to dost nabourávalo chomutovské útočné akce. Nejvíce „nandáno“ dostával především Eiselt. Spíše se tedy bojovalo a v závěru utkání to prvním vyloučením odnesl domácí Mai.

Chomutovští chtěli početní výhodu využít, přidali na důrazu, Ilavskij v nadějných šancích dvakrát střílel těsně nad.

V 87. minutě pak rozhodčí vyloučil domácího Vaculíka a hned poté za faul uprostřed hrací plochy poslal do šaten bez předchozího napomínání žlutou kartou také chomutovského Hyneše. Bez nastavení pak rozhodčí zápas ukončil.

FK Litvínov - FC Chomutov 0:1 (0:1)

Branka: 14. Strouhal z penalty. Rozhodčí: Bacík, Berka, Jedlička. Žluté karty 3:4. Červené karty 2:1. Diváků: 200.

Chomutov: Zaťko - Hranička, Vait, Hyneš, Eiselt, Čonka, Strouhal, Da Silva, Doksanský (59. Šlajchrt), Haviar (73. Ilavskij), Daneski (80. Horna). Trenér: Jiří Černý.