Chomutovský deník pokračuje v novém projektu s názvem Deník nám fandí. Každý týden zveřejňujeme v tištěném vydání Deníku skupinové fotografie fotbalových týmů. Představujeme konkrétní klub a jeho dospělé i mládežnické hráče. Je přitom úplně jedno, jakou soutěž hrají.

V pondělí 11. prosince představíme mužský tým SK Ervěnice-Jirkov. Hraje I.A třídu. Po podzimu je na 10. místě skupiny B.
Do paměti fotbalového národa se hráči Ervěnic a Jirkova v rámci společného projektu České televize a FAČR nesmazatelně zapsali přímým přenosem jejich utkání na půdě týmu FK Vroutek. V neuvěřitelném zápase plném zvratů přestříleli Vroutek 6:5.

Zapojte svůj oblíbený tým

Logo Deník nám fandíZdroj: DeníkFotit své kamarády, spoluhráče a kolegy můžete i sami. Skupinový snímek týmu nám můžete zaslat mailem na adresu chomutovsky@denik.cz. My jej poté rádi zveřejníme. Podmínkou je, že k fotografii připojíte důležité informace: název klubu, o jaký tým v klubu přesně jde, a také popíšete konkrétní jména hráčů tak, jak na snímku stojí, klečí nebo třeba leží.

A že fotbalový podzim už skončil? Vůbec nevadí. Postupně budou v nové rubrice Deník nám fandí následovat i další sporty!